Wpis z mikrobloga

Przecież do tego trzeba dorosnąć


@adam2a: Nie wiem czy 'dorosnąć' to odpowiednie słowo. Dzieci, które traktują to jako nudna godzina wyjęta z życia mają odpowiednie podejście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@splinter96: Serio są dzieci, które te kościelne nudy traktują jako doświadczenie zenie metafizyczne? Przecież do tego trzeba dorosnąć, dla mózgu dziecka to jest po prostu bardzo nudna godzina wyjęta z życia.

@adam2a:

Teoretycznie tak, a w praktyce może być dziecko wychowane tak jak ja byłem, który mając 5-7lat potrafiłem się po wyjściu z kościoła zatrzymać na środku przejścia dla pieszych, obrócić w stronę kościoła, klęknąć i się przeżegnać..
  • Odpowiedz
@splinter96: Serio są dzieci, które te kościelne nudy traktują jako doświadczenie zenie metafizyczne? Przecież do tego trzeba dorosnąć, dla mózgu dziecka to jest po prostu bardzo nudna godzina wyjęta z życia.


Ale to dzieci Terlikowskiego. One mają sprany mózg ;]
  • Odpowiedz
@splinter96: ale to jest dzban :D Przecież jak się wykonuje coś online np. konferencje czy nawet gra to się w czymś uczestniczy a nie ogląda - jak by dzieciaki odmawiały modlitwy itp. - to jest uczestnictwo tylko że zdalne.
Widać że jak nie fake to wpis typowo prowokacyjny, albo dla debili. :D
  • Odpowiedz