Wpis z mikrobloga

Co tu się #!$%@? ostatnio to bania mała. Niedługo zacznie się wstawianie zdjęć monitorów z namazanym na ekranie JP na 100%. Ja rozumiem, że nie wszystkie zarządzenia są logiczne np lasy, albo pięcioosobowe msze które powinny być zabronione, żeby ludzi nie kusiło. Ale ktoś ewidentnie nakręca fale hejtu na policje, a gimbazjaliści się do tego telepią jak przed klasówką z majzy. Kończąc na tym, że pewnie tysiące ludzi dojeżdża do pracy rowerami w czasie tej "kwarantanny" i jakoś nie słychać, żeby dostawali mandaty. Dalej mi się nawet nie chce tego komentować.
Ciekawe jest to, że narracja się zmieniła bo chybanapewno smutek dotkną wiele osób które liczyły, że w Polsce powtórzy się sytuacja z Włoch,Hiszpanii czy chociaż Francji. Więc policja zła. Nie widziałem, ani jednego znaleziska chwalącego sytuacje, w końcu mamy dziennie 3 razy mniej zakażeń niż inne kraje mają zgonów . Na początku było jeszcze było pełno znalezisk w których ludzie pomimo nieudolności rządu sobie pomagali, ale teraz #!$%@?ć policje. Najlepsze jest to, że w sporej większości to #bekazlewactwa .

W moich końcowych słowach pominę tych którzy nakręcają taką nienawiść bo oni mają w tym jakiś cel, ale cała reszta ludzi która się daje w to wkręcać ma mózgi #!$%@? nienawiścią jest młoda i głupia po prostu #!$%@? albo wszystko na raz.
#koronawirus #policja #zalesie #wykop #polska
  • 32
@sailer: @gocha666: To jeżeli tak, źle to dla czego większość ludzi nie wyjdzie sobie na spacer albo na rower. Już mówię bo bo jednak większość ludzi jest normalna i woli, posiedzieć w domu mając nadzieje, że jakoś się przyczyni do szybszego końca tych restrykcji plus sama nie zachoruje. A to , że jakiś dzban dostał kilka tysi kary i poszło to w media daje innym dzbanom do myślenia.
A to , że jakiś dzban dostał kilka tysi kary i poszło to w media daje innym dzbanom do myślenia.


@rifraw: moja sąsiadka 72 lata dostała mandat bo szła do sklepu po chleb i podstawowe produkty, niema rodziny i nie miała śmiałości zapytać sąsiadów. Z uśmiechem na mordzie podobno wypisywał - pewnie się cieszył że wyrobi normę a babka nawet nie rozumiała czy może przyjąć czy nie, dlatego nikt ich nie
@rifraw: raczej bym poszedł w drugą stronę - policja musi się zmierzyć z nową sytuacją, i nie zawsze im wychodzi. A nieostre i debilne przepisy powodują, że złość na głupotę rządzących ogniskuje się na ramieniu wykonawczym, czyli policji.

Czyli to źle, że wystawiają mandaty ludziom którzy biegają i jeżdżą na rowerze dla sportu kiedy inni siedzą w domach?


Tak, to źle. Skoro przepisy są po to, żeby ograniczać rozprzestrzenianie się wirusa
@rifraw: przecież cały czas są wrzucane filmy obrazujące przygłupów, każdego dnia od wielu lat - na pewno ten świstek który gdzieś wsadziła ma kluczowe znaczenie :) Już lece się zwalniać z apteki i wrzucać świstki do internetu, tak bardzo mi zależy żeby być na gównej :)
@angor86: No tak tylko jeżeli takich ludzi nie przystopują i pójdzie echo, że jednak można jeździć na rowerach, to drugiego dnia w tym miescie będzie już 10 rowerzystów/biegaczy następnego 50...100 i dojdziemy do momentu po tygodniu gdzie każdy wyciągnie swój rower z piwnicy i cała idea izolacji pójdzie w #!$%@?.
Więc pytanie czy lepiej by było tak jak w Anglii teraz gdzie można sobie ćwiczyć ale mamy w Polsce z 3000