Wpis z mikrobloga

#!$%@?, w sumie w Polsce naprawdę mamy już takie demo komunizmu xD

1. Policja dręczy obywateli i traktuje ich jak bydło.
2. Kolejki do sklepów długie jak cholera.
3. Gospodarka się sypie, pomimo niedawnych zapewnień że jest przezajebiscie i że zgniły zachód nam zazdrości
4. W telewizji propaganda i zakłamanie jak nigdy.
5. Arogancka władza która ma w dupie obywateli i #!$%@? ich na każdym kroku.
6. Zbliżające się wybory będą niedemokratyczną farsą.
7. Rządzący mają w dupie prawo i się nim nie przejmują, bo zagarnęli tyle państwa że nie ma ich kto kontrolować.
8. Rząd "daje".
9. Właściwie mamy zakaz protestowania wynikający z zakazu zgromadzeń.

Ja #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przemyslenia #komunizm #bekazpisu #czujezleczlowiek #polska
  • 62
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PiccoloGrande: nie lubię PiSu ale się nie zgodzę. Dopóki debile będą ich wybierać (i będzie to wynik prawdziwy nie manipulowany) to będzie demokracja. To, że łamią prawo to inna para kaloszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: no o to chodzi, że nie czeka się na koniec świata, tylko stara się do nie go nie dopuścić. Jak się ma trochę intelektu to myśli się na przód

@Alt-:

Jasne. Ale obecne metody są zbyt rygorystyczne w stosunku do siły tego wirusika.
  • Odpowiedz
@panie-co-pan: Zajebiscie spostrzegawczy jestes, to sie działo od 5 lat. Teraz bedzie najwieksze żniwo i totalne umocnienie władzy.
Generalnie pora sie zapisywac do partii, bo kto nie z nimi to przeciw nim.
  • Odpowiedz
@BajerOp: I tak i nie zarazem. Osobiście trzecią dekadę zmagam się z problemem typu: znowu mam głosować przeciw? Znowu mam wybierać spomiędzy tego co mi dano na tacy i mieć świadomość że szerokie społeczeństwo nie miało na ten wachlarz opcji żadnego realnego wpływu? Znowu widzieć że to dyktatorzy dyrygują tym jak zapisuje każdy z członków ich partii? Nigdy jeszcze nie głosowałem ZA kimś/czymś co mógłbym poprzeć sercem lub choćby rozumem.
  • Odpowiedz
@panie-co-pan: kogo policja dreczy? bo ja tylko na razie widzialem patuske co wyrwala plecak od policjanta, jakiegos cwaniaczka co mu sie pic chcialo wiec jechal ze skierniewic do lodzi i jakiegos jeszcze pieniacza za ma kanal na yt z takimi akcjami?? Kogo ta policja dreczy?? a i jeszcze ojciec do nie chcial sie wylegitymowac i darl ryja xD
  • Odpowiedz