Wpis z mikrobloga

W poprzednim miesiącu żeby zobaczyć ilu jest graczy w legendzie ostatniego dnia z rangi 2k w legendzie poddawałem walki do rangi 10k. Nie wiedziałem, że zostawi to ślad na przyszły miesiąc. MMR mi tak przeorało, że będę się z tego wygrzebywał tygodniami. Dobiera mi teraz rywali z silvera. Nie róbcie tak xD

Swoją drogą teraz jest więcej graczy w legendzie, a jest dopiero 1/3 miesiąca niż było na koniec marca. Nie dość, że hajp na nowy dodatek to jeszcze po zmianach w rankigu łatwiej wejść do legendy.

#hearthstone
Pobierz pauleta19 - W poprzednim miesiącu żeby zobaczyć ilu jest graczy w legendzie ostatnieg...
źródło: comment_1586566931tG0dCPWXW0eilFQILlDBlY.jpg
  • 4
@kamilololo_3822:

Również nie przepadam za większością aggro decków, bo nudno zrzuca się dropy za 1,2,3 many po kolei. Jednak szanuję kilka aggrodecków, gdzie trzeba podejmować sporo decyzji. Na przykładzie Aggro Demon Huntera. Dzięki mechanice outcast mulligan jest najciekawszy spośród wszystkich klas. Do tego tani koszt kart pozwala na wiele kombinacji rozegrania tej samej tury. Deck dysponuje wieloma synergiami. No i ciekawy jest moment, kiedy podejmuje się decyzje o tym, kiedy przestać