Wpis z mikrobloga

Darmowy miesiąc Just Dance 2020 Unlimited na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz Xbox One

Ubisoft zachęca do aktywności fizycznej, dlatego rozdaje graczom Just Dance 2020 dostęp do całej oferty Unlimited, w którego skład wchodzi ponad 500 utworów. Miesięczny okres próbny aktywujecie bezpośrednio w grze. Szczegóły promocji znajdziecie tutaj

Wszystkie moje wpisy są otagowane tagiem #metodzikpoleca i tam właśnie będą znajdowały się moje wrzutki ZAPRASZAM do obserwowania :) Wszystkie znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane


#metodzikpoleca #gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #cebula #ps4 #nintendoswitch #xboxone
  • 6
Chciałam się dowiedzieć czegoś o tej grze. Przepraszam ale jestem totalnym laikiem w tej kwestii konsol, gier itd. chce dzieciakom kupić i wiem już że potrzebna jest oczywiście gra, Xbox z kinectem. Natomiast nie posiadam internetu stacjonarnego. Czy potrzebny jest net w ogóle ? Dodam że nie zamierzam wykorzystywać telefonu jako kontrolera ruchu. Dziękuję za odpowiedź