Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 265! W dzisiejszym wysrywie padło 19 HASEŁ i POCZWÓRNE bingo! Wyniki:
JĘZYK POLSKI: Nie ma tu ZASIEK; TUTEJ; WYSZŁEM na taras; to wszystko na AMELINIUM przyczepione;

TYPOWY ZWROT SZAFY: Nie zliczę, ale co chwilę były ciekawostki i takie sytuacje.

0:31 JA PIERMANDYKAM, #kieleckiulaniec narzeka że nie będzie miał takich wielkich dziur na dojeździe. Już czekam aż runie wymówka że hurr mam stromy podjazd i nie mogę mieć napędu na tył durr

ZACHCIANKA 0:40 O, proszę. Już myślałem że drukarka 3D będzie jedyną zachcianką na czas kwarantanny, a tu wjeżdża czerdżarko-disczerdżarka!

1:19 REKLAMAKI nie ma, ale dla tego uber-turbo rycerza komody ją zaznaczam, bo pomimo reklamak wysłał mu jeszcze paczkę. A jako że to #rycerzekomody , to w sumie podchodzi pod INTERAKCJĘ Z WIDZAMI. Zaraz KURNIA zaglądnie do środka i... #!$%@? wam w dupę artykuły papiernicze, nowy klucz ważniejszy. Tfu tfu wam na mordę. Pierwsze splunięcie od ulańca, a drugie ode mnie, bo tyle jesteście warci.

1:58 Rycerz tak się podlizał, że #ussponton LINKUJE W OPISIE. Ale oczywiście, to nie jest reklamaka! Pamiętajcie, reklamaka jest tylko jedna, oznaczona. Cała reszta to "rzetelne" opinie [tfu]rcy kanału.
Później następuje MACANKO wyżebranych darów. Ponadto MIEDZIANY MACGYVER bawi się swoimi darami od rycerza.

2:48 PRUSAK bagażnikiem robi "aaaaa zezłomujcie mnie, proszę (,) " a KOMODA RADZI jak wykorzystać kolejny dar od markery peel.

3:10 A jednak, raklamaka-reklamaka się pojawiła. Pomimo że rycerz wysłał to prywatnie. To jest niby 38. reklamaka. Ależ gubernator musi przeżywać rozczarowanie że 5-6 rycerzy kręci mu akcję, a spodziewał się setek chętnych.

3:34 Nie no, ten #!$%@?ński JANUSZ PRZY KORYCIE jest bezczelny. Typ może nagrać swoją opinię kiedy chce, przecież teraz siedzi w domu. I co? I nagrywa akurat kiedy mieli coś w mordzie.

3:40 TEST nowej zabawki, nawet nie wiem co to jest bo tego nie wytłumaczył. Ale wiem tyle że JAPKO chlip chlip i musiał uruchomić dawno nie używanego kompa na windowsowym systemie.

5:17 BŁĄD TECHNICZNY. Klasyk, uciął zdanie.

6:08 Są i ZNAJOMI! Czyli picie wudecki przez kamerki. Podejrzewam że w tym czasie Kasandra poszła w #!$%@? i wróciła do siebie. Wszak bebzun zapewne ma u niej wykupiony pakiet weekendowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7:55 gubernator bardzo podniecony że wykonał kolejną partię części do maseczek dla personelu. Inicjatywę pochwalam, z tego że jest tak podniecony że BEKA przy mówieniu, to się śmieję.

Z DYSTANSEM!

Link do wysrywu: https://www.youtube.com/watch?v=nwzYaWinZ9Q
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 265! W dzisiejszym wysrywie padło 19 HASEŁ i POCZWÓRNE bing...

źródło: comment_15864654646d3Gs2oFVRlqTknakn5YuA.jpg

Pobierz
  • 3