Wpis z mikrobloga

@rorf46: ale takich pogadanek jest wiele czy to w telewizji, czy w internetach(stan futbolu, całe weszło, misja futbol) ten program to miało być coś nowego a od 3 odcinków to lizanie się po jajach, zobacz na oglądalność wcześniejszych a ostatnich 2, chyba 10k nie przebili, nikt tego oglądać nie chce
@rorf46: To niech zmienią nazwę, na początku płakali że nie ma ciężkich pytań jak dostali jedno to nagle to nie jest hejtpark, skoro to nie jest hejtpark to zmienić nazwę na Q&A z gościem a Stano niech Hejtpark zabiera do weszło bo tam chłopaki dadzą radę bo to on go wymyślił w takiej formie a śmieszni panowie z tv co ich całe życie w studiu lizali po jajach zaorali formułe co
@Sababukin: już przed tym pytaniem mówili, żeby się tak nie przywiązywać do tej nazwy. No ja sam jestem fanem takiego programu jak z Najmanem, ale nie ma sensu hejtować na siłę Ebebenge czy niepełnosprawnych sportowców
@rorf46: To po co ich zapraszać do programu o takiej formule, mi się osobiście nie podoba w jakim kierunku poszli i nie mi jednemu. Żałuję że mieli genialny program i zmienili go w zwykły wywiad.
Już bym wolał taką akcję że jeden hejtpark w tygodniu ze Stanem bo to gość z jajami i pierdu pierdu z nudziarzami w inne dni. Dla mnie to strata czasu słuchać jakichś żużlowców czy niepełnosprawnych o