Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy ktoś objęty #kwarantanna z powodu #koronawirus / #covid19 może mi odpowiedzieć na pytanie jak wygląda procedura weryfikacji numeru telefonu podanego jako numer kontaktowy dla milicji? Skontaktowała się ze mną osoba która nie jest objęta kwarantanną, a otrzymuje SMSy z powiadomienia o konieczności instalacji aplikacji, jaką otrzymują osoby z kwarantanny - innymi słowy wygląda na to, że ktoś podał jej numer telefonu zamiast swojego.
  • 6
@widmo82: "błędnie zapisał" - to znaczy, że nie ma weryfikacji przed wprowadzeniem do systemu, "wprowadził do systemu" - tutaj analogicznie... słabo to wygląda :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Re-l: a jak mieliby sprawdzać? Pierdyliard zapytan a wszędzie braki kadrowe. Pewnie zaraz ktoś podjedzie do ciebie z policji bo nie raportujesz i dowiedzą się czemu
@Re-l: Hej wiesz może ja się to skończyło? Moja znajoma właśnie ma ten sam problem. Smsy i telefony a w kwarantannie nie jest bo u lekarza to chyba z rok nie była. Na koncie w ZUS i Pacjenta nie ma nic o kwarantannie.
@p1974: dokładnie nie pamiętam, na pewno było to wyjaśniane z urzędem, ale kwarantanny nie było, aplikacja też nie była instalowana, policja się pojawiła chyba z 2 razy i trzeba było im wyjaśniać co i jak za każdym razem.