Aktywne Wpisy

Nacho_Libre +12
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham

szklarskaporeba +102
#usa Gwoli przypomnienia - w takim wyposażeniu przyszedł na protest okrzyknięty przez Republikanów bohater Kyle Rittenhouse.
źródło: merlin_178250748_cc08b3d7-f5fd-47c2-90dc-516189f5515e-articleLarge
Pobierz




Akcja fajna, cieszy mnie solidaryzowanie się że służbami ratowniczymi, wspieranie ich i tak dalej. Jednak chciałbym poruszyć pewna kwestie. Zapewne mamy na wykopku strażaków PSP jak Mirek powyżej, OSP, podejrzewam, że są nawet ratownicy medyczni i policjanci jak @malopolska_policja, a nawet i straż miejska.
Chciałbym więc, w imieniu kierowców poprosić, abyście korzystając z trgo przywileju wzięli swoje kawki i opuścili budynek stacji benzynowej, wypili ją na zewnątrz czy w samochodzie ponieważ gdy wczoraj wyskoczyłem na nocne zakupy i tankowanie samochodu w #szczecin przed wejściem do Orlenu stałem ją i 5 innych osób. Czemu? Na drzwiach kartka, maksymalnie 3 klientów na terenie budynku. W środku 2 strażników miejskich pijących kawkę i robiących #heheszki rozmawiając przy ekspresie i jeden miłośnik benzynowego fastfoodu czekający na hotdog. No i my, chcący zapłacić za tankowanie. Na stacji benzynowej. Musieliśmy czekać, aż stołówka skończy pracę.
Serio, nikt nikomu nie chce utrudniać życia więc wzajemnie sobie pomagajmy. Nikt nie chce stać w tłumie przed stacja, a poza tym, zapłata za paliwo to kilka sekund i można ta chwile spędzić na zewnątrz, a tłum ludzi musi czekać aby szanowni panowie i jakiś głodomór skończyli konsumować.
@casines ¯_(ツ)_/¯ Jak zasygnalizowałem temat po dotarciu do kas to panie nic nie powiedziały, zero reakcji.
@Ironizer Ok, ok, wiadomo jak to jest. Mi chodzi bardziej o to, że stoi ktoś i widzi, że tworzy się kolejka a dalej w najlepsze pije kawusie.