Wpis z mikrobloga

Jakbyście mieli pomysł zamawiać coś z Media Markt to odradzam. Staram się nie robić tam zakupów ale zachęcili dostawą na "już" i promocjami. W poniedziałek złożyłem zamówienie które miało być na wczoraj(za co dodatkowo zapłaciłem), do dzisiaj zero informacji co z zamówieniem. Od wczoraj wisi jako zrealizowane a kuriera nie było. Dzisiaj rano mail do nich "przekazano do odpowiedniego działu", telefon 3 godziny później - Pani mówi że niby zrealizowane, że przekaże do centrali... Sklep dla idiotów, najwidoczniej sam nim jestem.

#mediamarkt #dlaidiotow #wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
@RodzynR: U mnie nadal nic, jak dzisiaj nie przyjdzie to anuluje, ale śmiech na sali. Nie potrafią zrealizować zaległych zamówień a teraz oferują dostawę w ten sam dzień XD
  • Odpowiedz
@walczak__: no widzisz, masz szczęście, mi nie chodzi o sam fakt nieotrzymania zamówienia, bardziej o to że zapłaciłem, miało być na wczoraj i dalej nie wiem co z zamówieniem. W tym samym czasie dostałem maila od xkoma że system im siadł i moje zamówienie dojdzie później, i w ramach przeprosin dostałem kod rabatowy na następne zakupy. Da się? Da się.
  • Odpowiedz