Wpis z mikrobloga

@BrakPomysluNaNick: ale nie mieli sami tej władzy, czym innym jest umawianie się z inną frakcją, czym innym kult wodza jednej partii.

Zresztą też potrafili dosrać, choćby regularne defekowanie na inicjatywy obywatelskie.
@FotDK: ja nie jestem fanem PO i nigdy nie głosowałem na tę partię ale nadal - nie robili nic porównywalnego do PiS-u. Sam mógłbym wymienić sporo moich zarzutów do ich rządów ale nijak mają się one do upartyjniania sądownictwa, przepychania ustaw nocami, obrad w sali kolumnowej, #tvpis czy rozdawania co roku dziesiątek miliardów na kupowanie głosów dzięki czemu teraz jak to stwierdził Gowin stan wyjątkowy oznaczałby bankructwo państwa.
@prnppp: niby tak ale nie do końca. Gowin to #!$%@? największa w tym parlamencie ale ci od Ziobry raczej coś tam mają do gadania. Jak ta ich śmieszna partyjka powstała to ostro jechali po PiS-ie i Kaczorze więc raczej za darmo do nich nie wrócili.
Styl inny, efekty podobne.


@FotDK: no tak było nie zmyślam. Ktoś to dzisiaj dobrze podsumował na wypoku - PO rządząc podczas kryzysu i niedługo po nim pozostawiła kraj w stanie który pozwolił na kilka lat 500+, trzynastych emerytur, rozwalania miliardów na TVPiS i setek milionów na złodziejstwo typu Polska Fundacja Narodowa. PiS po tych kilku latach rządząc w czasie dobrej koniunktury doprowadził do stanu gdzie bankrutujemy po trzech miesiącach stanu nadzwyczajnego.
@BrakPomysluNaNick: czekałem na ośmiorniczki, jakby to był ich największy grzech. I wcale nie zachowujesz się jak wyborca PO, bo już widać zagotowanie się. Tsss. Nie zapominaj o światowej koniunkturze, to też zasługa PO..

PO i PiS to partie miernot i na tym zakończę ze swojej strony.
@FotDK: no bo trzeba być wyborcą PO żeby się gotować jak ktoś pieprzy takie głupoty. xD Jestem wyborcą Razem a z PO mi nie po drodze z wielu względów, miernoty jak Kopacz, Schetyna i inni których tam pełno to jeden z powodów.
Ośmiorniczki pojawiły się bo nie napisałeś żadnego sensownego zarzutu. Jakbyś spróbował to pewnie byłyby Amber Goldy, "kradzież" z OFE i tym podobne pierdoły bądź manipulacje.
Porównujesz nieudaczników do #!$%@?,