Wpis z mikrobloga

  • 882
Przecież ten kraj nie powinien istnieć. Tylko dzięki łasce Stalina jesteśmy na mapie. Już 3 razy znikalismy z mapa europy - nie przypadkowo. Jesteśmy narodem głupim i bezmyślnym. Teraz sytuacja się powtarza .
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megasuper: całe dzieciństwo wmawiają ci, że Polacy to naród wybrany, w szkole uczą cię patriotycznych wierszyków i posłuszeństwa kościołowi a później dorastasz, uzyskujesz samoświadomość i bańka pryska.
jutokintumi - @Megasuper: całe dzieciństwo wmawiają ci, że Polacy to naród wybrany, w...
  • Odpowiedz
Jesteśmy narodem głupim i bezmyślnym.


Odnosisz takie wrażenie tylko dlatego, że twoi najbliżsi są głupi i bezmyślni. Nie przewalaj tego na cały naród.

PS. "Na zewnątrz" chyba wypuszczają jeszcze od nas więc może zamiast pieprzyć, pakuj manatki?
@Megasuper:
  • Odpowiedz
Tylko dzięki łasce Stalina


@Megasuper: To już jest fantazja. Stalin potrzebował strefy buforowej, niebędącej w granicach ZSRR. Nawet jemu głupio byłoby tłumaczyć narodowi sowieckiemu i międzynarodowej opinii publicznej, czemu, na wypadek pochodu wojsk zachodnich, zamienił kawał swojego imperium, wraz z jego obywatelami, w nuklearną pustynię.

To nie była łaska, tylko skalkulowana decyzja.
  • Odpowiedz
Odnosisz takie wrażenie tylko dlatego, że twoi najbliżsi są głupi i bezmyślni


@Planeta_odebete2: ja na przyklad odnosze takie wrazenie na podstawie tego kto i jak rządzi i jakie ma poparcie wsrod wiekszosci obywateli tego kraju
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Jesteś kretynem, jeśli myślisz, że to jest przejaw jakiejkolwiek hipokryzji. Ja nikogo nie namawiam do wyjazdu z kraju, na dodatek mnie antypolakiem nazywać możesz, mnie to nie przeszkadza. Natomiast zwróciłem uwagę, że antypolakiem trzeba być, żeby pisać takie rzeczy, jakie ty wypisujesz.
  • Odpowiedz