Wpis z mikrobloga

Możecie polecić jakieś fajne questy, lub miejsca do expienia dla paladyna lvl 60 solo, lub z ziomkiem sorcererem na podobnym lvlu?
Trochę już mi się nudzi to expienie tylko i pozwiedzałbym coś świat, ale jest teraz tak ogromny, że nawet nie wiem gdzie mogę pójść coś odkryć fajnego, jakie questy mogę robić, lub jakie potwory/ expowiska są adekwatne dla mojego lvlu.

Z moich dotychczasowych doświadczeń mogę polecić:
-Dragony Yalahar
-Takie golemy też w Yalahar w dzielnicy fabrycznej z tego co pamiętam
-Bonebeasty na Edron w Hero fortress
-Dragony na północ od Darashii
-Stonerefinery koło Venore (tutaj można chodzić na niskim lvlu, z pierścieniem niewidzialności)
-Taka wyspa Krilos chyba, czy coś takiego, tam są ogry i takie zwierzęta jakby nosorożce, fajnie tam się biega paladynem i strzela do nich, ale są dosyć wytrzymałe
-Małpy na północy wschód Tiquandy, też się super biega i je zabija jak najszybciej
-Okultyści w Yalahar albo na północny wschód Liberty Bay
-Raz też taki druid lvl 53 zaprosił mnie do wspólnego zabijania potworków w Edron Hero fortress na poziomie -2. I tam biegaliśmy dookoła tego kompleksu a za nami chyba z 7 Herosów albo innych takich ciężkich gości i my to zabijaliśmy. Mega dużo miałem wtedy xpa na godzinę bo chyba z 200k/h ale bardzo to było stresujące.

A wy co polecacie? I też te questy jak macie jakieś fajne do polecenia.

Dzięki

#tibia
  • 6
@aimiejegoczterdziesciicztery: kurcze, questy to bym z tibiopedia.pl brał, patrzysz co jest około twojego lvla i mozwz sobie z tym kolega sorcem pobiegać, a tak to myślę że fajnym sposobem se obczajanie co masz jako prey. Również na tibiopedi sprawdzasz co to za moby, takie do 1k xpa myślę że spokojnie mozwz siłować. Jak już takiego znajdziesz to szukasz na youtube czy jest hunt z tego (aby poznać drogę) i lecisz (
@aimiejegoczterdziesciicztery: O kurde, to trzeba było pisać, żeś zupełnie nowy xD.

U NPC Grizzly Addams w Port Hope bierze się misje. Są 3 przedziały lvlowe, Ty się w drugi 50-79 lvl łapiesz.

Za wykonane taski dostajesz punkty oraz w przypadku niektórych tasków możliwość zabicia bossa (z zazwyczaj bardzo dochodowym lootem). Punkty taskowe liczą się także do rozpoczęcia The Demon Oak Quest, na który trzeba zabić 6666 Demonów. Kiedyś quest był mocno