Wpis z mikrobloga

Zostałam sama w mieszkaniu, więc będą grane #sims2 , dzisiaj Werona. W aktualnym pokoleniu jest przewidzianych 18 simów, więc kolejne pokolenie to będzie max. 9 osób, chyba że znów wypadną jakieś nieprzewidziane bliźniaki :/ ale ogólnie plan depopulacji jakoś tam idzie do przodu.
Ankieta zainspirowana @BurnDream :) Moje ulubione otoczenie to chyba jednak Miłowo, ze względu na to, że tam grałam najwięcej i tam mieszka mój simowy odpowiednik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#simsy0p0p0 -> do obserwacji lub czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#thesims #thesims2 #simsy #gry
0p0p0 - Zostałam sama w mieszkaniu, więc będą grane #sims2 , dzisiaj Werona. W aktual...

źródło: comment_1586171518xcOkkRw1JXEI11H8QAYRCZ.jpg

Pobierz

A jakie jest wasze ulubione otoczenie w The Sims 2?

  • Miłowo 40.2% (43)
  • Dziwnowo 15.0% (16)
  • Werona 5.6% (6)
  • Kwitnące Wzgórza 10.3% (11)
  • Dolina Niezbędna 1.9% (2)
  • Zatoka Pokrzyku 8.4% (9)
  • nie grałem/am w to (╥﹏╥) 18.7% (20)

Oddanych głosów: 107

  • 10
@0p0p0: Daję Miłowo bo najlepiej wspominam, ale za dużo nie grałem w dwójkę, u siebie zacząłem grać w trójkę, a teraz ciągnę cały czas 4. Ktoś wytłumaczy z czego się bierze uwielbienie dla dwójki? Nostalgia czy miała faktycznie jakąś ciekawszą funkcjonalność?

Zaznaczę, że dla mnie ważne są mody co powoduje że starsze wersje są dla mnie mniej atrakcyjne że tak powiem xd
@SquirrelsCanFly: u mnie głównie nostalgia, trójkę i czwórkę miałam okazję dopiero niedawno przetestować i aż tak nie przypadły mi do gustu. No i skoro gram już od kilku lat, to chcę skończyć co zaczęłam, czyli Projekt Jedna Wielka Rodzina xDD
A modów nie używam dużo, tylko takich "naprawiających" grę, tj. usuwających bugi, zwiększających szansę na jasne włosy, skracających czas ciąży i studiów itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@0p0p0: Dla mnie mody to preferencja nr 1. Pomijając fakt że główne ubrania w sims 4 trafiają się dobre, ale często jednak takie se, to bez modów typu basemental drugs nie wyobrażam sobie gry ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@0p0p0: Moją ulubioną miejscowość było Dziwnowo, choć Miłowo też bardzo lubię :) Dziwnowo wzięło się w sumie z tego, że gdy zainstalowałam pierwszy raz Sims 2 na komputerze to jedyne otoczenie, które działało mi bez problemów było właśnie Dziwnowo. Mój ówczesny komputer był dość słaby i na takiej Weronie ledwo dawał radę, Miłowo nie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego uwielbiałam grać na tej pustyni, a też
@0p0p0: z podstawowych Miłowo, a z dodatkowych każda miała zalety. Najczęściej grałam chyba w Zatoce Pokrzyku, bo można było tam wynająć mieszkanie w apartamentowcu i wygodnie mi się przeprowadzało Simów
@0p0p0: Ja uwielbiałem Kwitnące Wzgórza i simorośle. Gdy doszły pory roku to gra zmieniła się nie do poznania. Niestety za dzieciaka krótko miałem okazję grać tym dodatkiem, bo pożyczyłem go od kogoś razem z nocnym życiem, a później coś się zepsuło i trzeba było zrobić reinstalkę, gdy już oddałem te dodatki właścicielce. Teraz mam pełną kolekcję, ale gra w dwójkę dosyć szybko mnie nudzi.