Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chce przyciąć żywopłot z ligustru wokół mojego plotu. Teraz debilne pytanie. Czy odstające gałązki które nie dają mi spać i obniżają jakoś mojego życia upoważniają mnie do wyjścia max 1.5 metra za granicę mojej działki? Bo wynajęta firma będzie mogą tylko €€€€

#ogrodnictwo #ogrod #koronawirus #prawo
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niewiemja: Mandatu nie przyjmę bo jak przyjmę po ptakach. Wkurza mnie to gadanie o kwarantannę narodowej. Ja chory nie jestem unikam wszystkich. Kupiłem tydzień temu działkę na Rodos i też nie mogę tam jechać bo też ludzie mandaty dostali ( nie wiem czemu przyjęli) bo jedzenie sobie sądzą.
  • Odpowiedz
@zielony_ogrodnik: Powołujesz sie na "wolontariatu na rzecz walki z COVID-19 (dotyczy to pomocy osobom przebywającym na kwarantannie lub osobom, które nie powinny wychodzić z domu)," Babci działke okopujesz bo z domu wyjść nie może. Babci gałęzie przycinasz bo z domu wyjść nie może ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niewiemja: Mandaty nie mają podstawy prawnej. Tzn. tak jak z połówką nie bede 2 metrow utrzymywał to ok. Na to pozwala prawo. Nie pozwala na zakaz wyjścia. Babcia 70 lat idzie na cmentarz nikogo nie ma ona i policja i 500 mandatu bo 13 dostała.
  • Odpowiedz
@zielony_ogrodnik: Duża? U mnie "nie ma wolnych", czyli są działki z którymi ludzie nic nie robią i trzymają je tylko żeby je mieć nawet na nie nie chodząc a dyrektorzy "nie chcą podejmować radykalnych kroków" tak że ten, raczej sie nie doczekam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niewiemja: SM to zawsze i wszędzie dzbany. Oni tylko by mandaty wystawić. Bylem dziś na działce by posprawdzac co i jak a tam policja. Zadzwoniłem do prezesa jakim prawem policję na teren prywatny wpuszczają. Niby ma się tym zająć, w sumie jak tego nie zrobi odwołamy go.
  • Odpowiedz