Wpis z mikrobloga

  • 0
#streetwear #buty
Trzy pytania o stockx a konkretnie o kupowanie

1. Kiedy złożę ofertę i mam już naliczone opłaty za przesyłkę obsługę to czy są później naliczane jeszcze jakieś podatki albo inne koszty?

2. Czy w momencie gdy moja oferta kupna i czyjaś oferta sprzedaży się "spotkają" to pieniądze są pobierane automatyczne czy dostaję jakieś info i muszę potwierdzić zakup?

3. Czy po sparowaniu ofert mam jeszcze możliwość zrezygnowania?

Będę bardzo wdzięczny za szybkie i treściwe odpowiedzi =)
  • 6
  • Odpowiedz
@Oswel: moze po tym wycieku danych kart z ich strony(usunelem tam konto) to rzeczywiscie cos zmienieli - ale watpie,ze by doliczali clo juz na etapie tranzakcji bo ja pamietam ze swoimi mialem tak,ze poklikalem wszystko wyszla cena fajnie fajnie i dopiero na paypallu doliczylo mi wysylke xD zawsze jak zamawiam cos ze swiata to clo wysydaje urzad celny(chociaz ostatnio mialem przypadek z rowerami elektrycznymi z chin i sprzedajacy kazal wplacic wlasnie
  • Odpowiedz
@Oswel: Ostatnio przyszły do mnie buty ze Stanów i wszystko było wliczone w cenę, idzie DHLem więc chyba nie ma innej opcji. Czasami wyświetlana cena jest inna od tej, która wyświetla się po rozwinięciu listy cen tego rozmiaru, co też by o tym świadczyło
  • Odpowiedz