Wpis z mikrobloga

#mountandblade #bannerlord

Odpowiednio zrobiona broń drzewcowa może zastąpić broń dwuręczną. Wykułem sobie glevie. Aby była jak najszybsza zrobiłem ostrze i drzewiec jak najmniejsze mogłem. Mimo tego broń nadal jest dość długa - w porównaniu z toporem dwuręcznym. Mimo, że dostałem minusy bo nie miałem odpowiedniego poziomu kowalstwa broń lepsza niż bardzo dobry egzekucyjny topór. Ciekawe.
Variv - #mountandblade #bannerlord 

Odpowiednio zrobiona broń drzewcowa może zastą...

źródło: comment_1586095670MaMfCJ7hDv4CmeND1qpsCa.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krasnoludkolo W kuźni. Musisz mieć tylko ostrze glevi - trzeba rozmontowywać broń o tworzyć w nadziei, że się trafi. Do tego glevia wymaga 2 fine steel. Nie zrobisz tego na niskim kowalstwie ale jak przetopisz odpowiednią broń to dostaniesz ta fine steel.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krasnoludkolo Całe to kowalstwo super sprawa. Ale odkrywanie elementów strasznie długie. Niby są perki co to przyspieszają - ale jak je weźmiesz to nie będziesz mógł tworzyć lepszej stali.... Więc trochę lipa.
  • Odpowiedz
bardziej mnie męczy potrzeba odpoczywania. Już bym wolał, żeby podczas pracy mijał czas w grze zamiast wymuszonej pauzy co chwilę


@krasnoludkolo: Postać powinna odpoczywać np. w trakcie jazdy itp. Ja sobie sciągnąłem moda, że kowalstwo nie zużywa eneregii. Wiec moge kuć az do wyczerpania materiału.
  • Odpowiedz
warto w to grać i kupić?


@SanczezG: Na to Ci nie odpowiem bo to zależy co lubisz itp. Popatrz sobie filmiki na YT jak to wygląda. Na steam masz 2h gry na zwrot.
  • Odpowiedz
ja póki co ręcznie je instalowałem. Vortex to po prostu manager czy coś wiecej?


@krasnoludkolo: Tak. Taki menadżer. Następca nexus managera. Ja wole go używać bo zawsze łatwo wyłączyć i włączyć mody w grach itp. W Bannerlordzie jak w skyrimie w luncherze są moduły więc nie jest to jakoś super konieczne bo sobie w luncherze możesz mody wyłączyć.
  • Odpowiedz
a sprawdza aktualizacje modów?


@krasnoludkolo: Hmmm nie wiem. Nie rozkminiałem go aż tak dokładnie. Ale sprawdzę czy gdzieś jest taka opcja.

Powinna być, w nexusie chyba była.

EDIT. Tak jest opcja do sprawdzenia czy są aktualizacje modów.
  • Odpowiedz