Wpis z mikrobloga

Chce sobie zakupić konsole na te trudne czasy :)
Doradzacie która wybrać? Która z konsol ma więcej Gierek do pogrania w 2 osoby?
Xbox czy PS4? A może nintendo?
Która wersja? Czy te wersje „tańsze” tzn. Slim są bardzo okrojone? Czy to raczej bez znaczenia?
Czy warto kupić z rynku wtórnego? Czy jest dalej szansa ze trafie na jakaś zablokowana konsole? (Z Xboxem 360 pamietam ze tak było jak ktoś ja spiracił)
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #konsole #xbox #xboxone #ps4 #playstation
  • 7
  • Odpowiedz
@rabzuk: kup uzywke, xbox s albo ps4 slim, obojetnie jaka, 99% ma te same gry. xbox za 4zl masz na 3 miechy dostep do gamepassa (200gier, mozesz grac we wszystkie, cos jak netflix). jak juz sie pobawisz to mozesz sobie wymienic na ulepszone wersje ktorejkolwiek z konsol. switch jest super, ale raczej do mobilnego grania, mnostwo coopowych gierek ale zupelnie innych niz na ps4/xbonie.
  • Odpowiedz
@rabzuk: ps4 nie ma w polsce takiego abonamentu. ile to nie wiem.. nowe chodza pewnie kolo 900. Byly promocje na 600-800 w black friday. raczej nie spotkalem sie z kimkolwiek kto kupil uzywke i mial jakis problem. wiadomo jedna na tysiac sie zepsuje bo kot na niej lezal u kogos, ale generalnie problemu z uzywkami nie ma.
  • Odpowiedz
@rabzuk: PS4 ma ogólnie więcej lepszych gier, więcej gier na rynku wtórnym, łatwiej kupić i sprzedać gry, na pewno więcej znajomych od ciebie ma PS4, wiec latwiej pograć multi. Jak grasz free-2-play gry to nie musisz mieć plusa. Ostatnio w plusie duzo lepsze gry niż w Goldzie. Przejrzyj sobie listę ekskluzywnych tytułów, znajdziesz na pewno cos dla siebie, jest ich od groma
  • Odpowiedz
@rabzuk: Ps4 używka Slimka czy starszy fat bez znaczenia w wydajnosci to samo,tylko że fat głośniej chodzi i moze być cieplejszy pod obciążeniem.Cena myśle ze 500-700 zł ja w sierpniu kupiłem ps4 fata 500gb + 2 pady i 2 gry za 650zł także można znaleźć tanio.
  • Odpowiedz