Wpis z mikrobloga

@HungarianBookSmuggler: jakiej sytuacji aktualnej? podziel się urojeniami. to skoro płaczesz że drugi obrazek obrażał grupę która nie może się bronić, to powiedz w jaki sposób mogą się bronić osoby homo które właśnie obrażasz swoim codziennym hehe obrazkiem?
belki we własnym oku nie widzisz.
nie jestem z neuropy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@HungarianBookSmuggler: przecież nikt ci nie zakazuje, możesz sam wstawiać zdjęcia pod tęczowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja się tylko pytam po co to robisz, atakując jedną grupę zupełnie bez powodu (sugerując, że osoby odmiennej orientacji czyhają haniebnie na konserwatywne rodzinny ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a bronisz drugą, bo drugiej obrażać nie można, nie mieszajmy religii!!!

prawakow punktować to jak masło mieczem ciąć
  • Odpowiedz
@InspektorDupa:

to powiedz w jaki sposób mogą się bronić osoby homo które właśnie obrażasz swoim codziennym hehe obrazkiem


Tak się bronią

@HungarianBookSmuggler: jesteś bystry jak woda w klozecie XD ten obrazek w oczywisty sposób jest obraźliwy w połączeniu z tagiem stopdewiacji, tymczasem jedyną dewiacją tutaj jesteś Ty i plusujący, dewiacja p0laczka muszącego kogoś obrażać, najlepiej codziennie, tak żeby wróg ojczyzny pamiętał XD mam nadzieję że rodzice traktowali Cię dokładnie w
  • Odpowiedz
@HungarianBookSmuggler: przecież to twoja morda obraża innych poprzez postowanie prawackich memów mających na celu propagowanie nienawiści do osób o innej orientacji XD zapostuj jeszcze strefę wolną albo zakaz pedałowania, będzie jeszcze śmieszniej, w sam raz na twoim poziomie.
  • Odpowiedz