Wpis z mikrobloga

@oran ile masz danych?
Chodzi jedynie o przedstawienie podanych danych w ładnej formie czy o poszukiwania?
Jeżeli poszukiwania, to jak daleko ma sięgać historia i jak rozbudowane ma mieć gałęzie?
@ksy3:

#genealogia ktoś podpowie gdzie najlepiej zapłacić by ci historię twojej rodziny w pdf podali?


GDZIE, tj. np. strona www albo uwaga adres firmy. A nie #!$%@? wywiad na wykopie.
@ksy3: dodatkowo to nie jest problem, bo firm jest OD #!$%@?, nawet mam oferty (bo akurat rodzina jest jaka jest), ale myślałem, że ktoś po prostu poleci kogoś, gdzie się ktoś sprawdził, a nie, że będzie mnie przepytywał ktoś (dodatkowo publicznie xD). Pozdrawiam i zapraszam na czarnoliste.
@oran moja firma może Ci ładnie "historię twojej rodziny w pdf" podać, a nawet nielubianych członków wydrukować na papierze toaletowym. Natomiast jeśli chodzi o poszukiwania (chyba o nich nie wspomniałeś), to są osoby które zrobią to nawet za darmo jeżeli np. historia jest ciekawa. Rzucasz pytanie na zasadzie: ktoś podpowie, gdzie najlepiej zapłacić, by ci pomogli samochód kupić. Ani #!$%@? jaki samochód, ani na jakich zasadach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prezes_internetu: a co on ma nie wytrzymać? Ja pytam o konkretne sprawdzone firmy a mi się tutaj panoszycie jak na elektrodzie. To nie jest tak że szukam zerwanych więzi, ja nawet wiem kto co jak i gdzie. Tylko potrzebuje ladnie to skleić w całość i najlepiej jakoś ładnie opracować. Bo następne pokolenie będzie bez tego zaczynać od zera tak jak i ja. Jeżdżąc od Holandii po Białoruś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oran: skoro masz już oferty to powinieneś wiedzieć czego ci potrzeba a zadajesz ciężkie do zrozumienia ogólne pytanie i dziwisz się że ktoś cię przepytuje. Skoro wszyscy komentujący tak twierdzą to coś w tym musi być, nie sądzisz?
@oran z tego co słyszałem to 50 zł od znalezionej duszy, ale duzo wiekszą satysfakcję daje samodzielne odnajdywanie, zacznij od rozmów z rodzicami, dziadkami, wujami, stryjaki, ciotkami... Może się okazać że już ktoś tym się zajmował polecam też genealodzy.pl tam jest zakładka geneteka, posiada ponad 30 mln zindeksowanych metryk
@dad1111 przepraszam za tak późną odpowiedź, ale pracuje we wrażliwej branży i byłem nieco poza wykopem.
Nie, nie zajmuję się zawodowo poszukiwaniami (stąd tak badałem potrzeby), raczej hobbystycznie, za to przygotuję do druku i wydam Ci prawie wszystko.