Wpis z mikrobloga

@svr_: mogą odebrać nam handlowe niedziele, ale nigdy nie odbiorą nam lasów!

@Loco_Tranquilo: ja to się czuję jakbym grał w remastera :P grafika spoko, jest parę nowych pozytywnych aspektów, ale dupy mi nie urywa. gram już kilkanaście godzin przynajmniej, teraz się #!$%@?ę od zamku do zamku, co zostawię to tracę i tak w kółko :)
na pewno bardziej mi się podobają bitwy wszystkie, chociaż tragedia czasem jak się ludzie zachowują,
@Loco_Tranquilo Taki ulepszony graficznie warband. No bo co miało być? Cyberpunk? Zmodyfikowany został system ulepszenia postaci, wprowadzono klany. Niekiedy klany danej frakcji prowadzą z nią wojnę. Jest jeszcze dużo bugow. Te które zauwazylem to: wywala grę gdy wchodzę do kryjowek bandytów czy niektórych miast. Chociaż CHYBA zostało to naprawione, bo od wczoraj nic mi nie wywaliło. Łucznicy potrafią nie strzelać. Czasami trzeba wydać im konkretne polecenia by ich odcielo. Obrona zamku to
@M4kler łucznicy nie strzelają jeśli ktoś stoi blisko przednimi. A domyślnie tak jest ustawiana piechota. Trzeba ustawić łucznikow tak żeby nic nie blokowało im linii strzału. No i to też może powodować problemy w obronie jak nie ogarniają przeszkód.