Wpis z mikrobloga

@mirkobiniu: Na Radogoszczu na ulicy niezapominajki jest typek, który mocno siedzi w Fordach i jest ogólnie polecany na forum forda.
Jak mi regulator siadł w FF1 to wymieniłem go samemu. Napięcie waliło mi raz 10,3V raz 15,3V.

@mirkobiniu: masz linka Krzysztof Łężak, tego polecam. Goście od fordów pracują 20m dalej, ale nie wiem czy mają tyle roboty czy olewają, forda galaxy nie potrafili ogarnąć i samochód trafił do sąsiada (p. Krzysztofa), sąsiad naprawił w 2 dni i zapłaciłem 120 zł.. do tego to gość starszej daty ma ogromną wiedzę, widziałem że serwisują się u niego nowe samochody podobno trafiają do niego z ASO jak nie mogą sobie dać
@mirkobiniu: idealne zadanie dla niego. Ostatnio składał mi alternator z 3 różnych marek bo mam jakiś egzotyczny i był dostępny tylko nowy za koszt minimalnego wynagrodzenia, spojrzał i mówi, obudowa od mazdy, to od tego, tamto od czegoś tam. Pyk i zrobione xD Jedyny minus że gość jest chyba samotny, lubi dużo gadać.. cokolwiek, zapłata czy ustalenie terminu musi coś opowiedzieć.