Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grzybek88: z rosyjskich mam póki co Vostoka Scuba Dude, ale kilka radzieckich new old stick z eBaya mnie kusi. Problem jest tylko taki, że nie do końca wiem czy to nie jakieś ruskie frankenwatche...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shegis: lubię przeglądać kontrolę bo zawsze, ale to zawsze znajdzie się kilka ciekawych zegarków. Twój wygląda bardzo sympatycznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grzybek88: podoba mi się Reketa Aton, ogólnie te starsze zegarki mają świetna stylistykę... Vostok za 75 dolarów, no jak ja lubię ten zegarek. Tylko zmiana daty mnie dobija...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Del: muszę później troszkę pobawić się z bransoletą jednego Citizena, bo nie chce mi się po mojemu układać na nadgarstku. Wydaje mi się, że dołożenie jednego ogniwa w jednej części i odjęcie w drugiej załatwi sprawę. Kwarc to kwarc, zawsze w gotowości...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dominik80: DBC 611 mialem za dzieciaka taki Databank, super jest, chyba ponownie się skusze, niecałe dwie stówy a ile radości, Gratuluję zegarka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aufiel: dzięki. Kupiłem go jakiś czas temu za śmieszne pieniądze. Każdy zegarek cieszy, czasami to wręcz zaskakujące jak bardzo...
  • Odpowiedz