Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ej bracia z #minoxidil mam parę pytań...
1. Stosuje go od tygodnia na brodę, czytam coraz więcej i są jakieś efekty konkretne których mam się bać prócz wysuszenia skóry?
2. Jak to jest z goleniem się na twarzy podczas kuracji? Mogę nakładać minoxidil po goleniu? Czy może przed?
3. Jak bardzo jest to groźne? Słyszałem że nie może się to dostać do ust ani oczu bo zgon(?)
4. NAJWAŻNIEJSZE używam alocutan forte, pompka dosyć mocno rozbryguje więc tu pytanie czy mogę pryskac na palce i wsmarowywac sobie środek palcami w brodę czy koniecznie muszę pryskac prosto na brodę?

Dzięki :)
  • 3
  • Odpowiedz
@PolskiCzarnuch:

1. https://www.drugs.com/sfx/minoxidil-topical-side-effects.html Efekty uboczne są indywidualne. Przeważnie jest to tylko wysuszona skóra.

2. Możesz się golić i trymować - to nie ma znaczenia dla wzrostu włosa. Na gołej skórze minoxidil będzie się lepiej wchłaniał. Bezpośrednio po goleniu może nie nakładaj, bo praktycznie zawsze zostają jakieś mikrouszkodzenia skóry, przez które możesz mieć więcej efektów
  • Odpowiedz
@PolskiCzarnuch: też używam alocutan forte. Wysusza skórę to fakt ale krem nawilżający i jest dobrze, swoją drogą pomogło mi trochę z trądzikiem. Po 5msc już mam widoczna brodę ale nadal rzadka a wcześniej miałem tylko wąsy i kozia bródkę. Poza tym nic ci nie grozi, ja sobie kiedyś to psiknalem do gardła bo mi się #!$%@?ło z sprayem na ból gardła XD i żyje... Normalnie po goleniu można, nawet lepiej
  • Odpowiedz