Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@T4F_Ti: a to nie przegladalem dzis zbytnio glownej, dzieki ze sie potwierdzilo. Akurat pale eppaierosy, ale nie wiem czy czasem nie przejde znowu na zwykle bo sklep jest obok ale akurat liquidow nie maja. Chyba ze poprosze zeby ogarneli, to jest mysl w sumie, moze sie uda xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Farenhejt: @T4F_Ti: @Zgrywus1: dramatem jest brak myślenia takich jednostek jak wy. #!$%@?, jak pomyśli jednocześnie z kilkaset tysięcy osób w całej Polsce i se pójdą na he he rowerek to znowu będą skupiska ludzi i zacznie to gówno skakać z osoby na osobę. O tym nikt nie myśli xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@carnaval: akurat malo mnie obchodzi populacja jakakolwiek. Nie spotykam sie z ludzmi wiec nic mi nie grozi. Mowie o zwyklym pojsciu do sklepu po to co chce a nie ze pan policjant bedzie ocenial czy ja tego potrzebuje czy nie xD
@carnaval Zaskoczę cię, ludzie nie wytrzymią tyle w domu a odebraniu im praw kupna jednego dobra i przejścia się po niektórych terenach jest chorei źle wpłynie na społeczeństwo, więcej ludzi zginie popełniając masowe samobójstwa przez całą tą akcję z ograniczeniem praw obywatela aby nawet SAM nigdzie pójść nie mógł
@carnaval I jakie skupiska ludzi jak mówimy tutaj o zwykłej wolności dla człowieka, przejście się przez opustoszałą wioskę/las/polanę SAMEMU dobrze na nas wpływa a siedzenie w domu pogarsza całą sytuację