Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy są tutaj jacyś posiadacze Amazon Fire TV Stick 4k? Jeżeli tak, to jakiego programu używacie do iptv? Kupiłem swojego sticka parę dni temu i zainstalowałem Tivimate + lista Trelemorele i na pierwszy rzut oka wszystko śmiga super, ale są kanały jak np. Canal+ FHD po włączeniu których obraz zacina się po ok. 2 sekundach i leci sam dźwięk, a chwilę później apka się #!$%@? i wyrzuca do menu głównego sticka. Takich kanałów jest więcej. Co zabawne taki Canal + 4K śmiga jak ta lala bez zająknięcia. HBO również działa dobrze.
Jeśli ktoś też posiada tego sticka i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami to byłbym wdzięczny, bo nie wiem za bardzo co mógłbym zrobić. Próbowałem zmieniać praktycznie wszystkie ustawienia i nawet odpalać kanały przez VLC/MX player i też nie działa.

#iptv
  • 8
@NumbEncore: Ja męczyłem się 2 tygodnie, następnie kupiłem Apple TV. Amazon Fire i IPTV to nie jest coś co współgra. Wypróbowałem chyba wszystkie możliwe aplikacje, darmowe i płatne, wszędzie obraz był nieakceptowalny.
@Klinton: jest jakies 20. Ja uzywam:
iPlayTV do IPTV
Infuse do mojego serwera z filmami
Waipu do niemieckiej TV
Disney plus i Netflix

Wczesniej uzywalem Flex IPTV, ale iplay u mnie dziala najlepiej, zero sciec na HD, nawet jak jest sport i szybkie ruchy. Wszystko inne w mniejszym lub wiekszym stopniu mialo jakies wady.
@Klinton: Leci w 100% płynnie, tak samo w meczach piłkarskich, nawet przy silnym uderzeniu, piłkę widać jak z satelity.

Ale taki efekt w HD mam tylko w iplaytv. We flex miałem taki efekt przy 720p, HD ścinalo.