Wpis z mikrobloga

@Savire510:
Ja widzę. Jak gra cię wywala z flotylli jak tylko się zbliżysz do 5k i nie pozwala Ci z powrotem dołączyć, bo pełny.
I teraz sobie czekaj w nieskończoność, aż skończą i dostaniesz punkty... O ile jakieś dostaniesz.
@brass: majac 4999 kredytow tez dostaniesz bonus. A czy to odrazu czy za godzine to co za roznica?

Ja kompletny nolife od poczatku eventu i wbilem 430k kredytow. Kupilem all co bylo do kupienia i zostala polowa. Ceny arcanow na markecie niby nizsze niz byly, ale i tak realnie sa one warte z 5-10p za sztuke.
Caly event niezly, ani jednego crasha, ani jednego disca, parkowanie statku pod murexem, wbicie 10/10/10/10
@Steel:
Około 20 freezów (alt+f4 konieczny), albo wykopywania z flotylli do orbitera.
Odebrane/zresetowane nagrody/punkty chyba 5 razy.
A oprócz tego karowanie nubów 24/7. Obojętnie czy premade czy nie.

Musiałes jechać jakimiś dobrymi premadami, ja dostaje samych idiotów.
Np dzisiaj space hildryn + vauban.
Poprzednia grupa (ground) miała oberona prime, który nie użył ability ani razu i excalibura umbrę, który usiłował zabijać exalted bladem.

Gdyby tylko gra mówila ci w jakiś sposób
@brass:
Ja jadę solo, nie chce mi się składać drużyn, a ping strasznie mi przeszkadza w moim stylu gry - czyli wykorzystywanie operatora bo jest OP. (kiedy nie jesteś hostem to masz takie irytujące ścinki przy wchodzeniu i wychodzeniu z warframe)
Przygotowywałem się na skuteczne i szybkie krojenie świadomych +150lvl od dawna i nie mam problemów z dobiciem do 17 condrixów solo.
Trzeba sobie wypracować algorytm stunowania, strzelania w condrixa i
@brass: panie, ja groundy to 100% randomow, jechalem nova/mesa/voltem i zawsze bylo ok, jak sie trafil w sobote dobry team to 5godzin bilismy bez przerwy od 7;00. Jak sie trafil gorszy to sie tlumaczylo i trzeba bylo sie mocniej starac i np. wtedy tylko 11-13 fal wchodzilo, co bylo duza strata punktow w stosunku do czasu, ale ja mialem na to #!$%@?, bo to druzynowy event, swoje nabilem i wiedzialem, że
Przygotowywałem się na skuteczne i szybkie krojenie świadomych +150lvl od dawna i nie mam problemów z dobiciem do 17 condrixów solo.

Trzeba sobie wypracować algorytm stunowania, strzelania w condrixa i podtrzymywania swojej nieśmiertelności i na spokojnie się wszystko zrobi.


@Savire510:
Za długo schodzi samemu to raz. Dwa teraz, nie wiem jak ale Hp schodzi oplinkowi mimo że zabijam wszystko w zasięgu (ground).
Zabijanie nie jest problemem - śmierć oplinków jest. tzn
@brass: Grineer trafiają w oplink ale nie widzisz strzałów, mają spory zasięg. Wystarczy ułamek sekundy strzelania grineera na poziomie 150 by oplinkowi zeszło 2k hp. Jeżeli limbo nie jest debilem to oplinki nie powinny ginąć.
Jeżeli limbo nie jest debilem to oplinki nie powinny ginąć.


@Savire510:
Nie brałem limbo bo widziałem, że każdy z szafy wyciągnął Limbo. Na solo brałem Mesię. Limbo spoko wyciągnę do 17, ale będzie to trwało wieki solo. Wolę boostować pug party zabijając w ułamku sekundy wszystkie sentienty w zasięgu 50 metrów i klepiąc bossa redeemerem w przerwach - niestety nie mam żadnej bańki.
To jest też problem z pugami - jak
@Steel: Tylko teraz problem z takimi wynikami jest taki że payout po 100/100 murexów jest capowany na 10k creditów. Robisz do 5k i jeżeli będzie 100/100 to masz w sumie 15k, a jak robisz 8k i będzie 100/100 to dostajesz 18k a roboty 2 razy więcej. Powinni wywalić tego capa by ludzie zaczeli tryhardować i zdobywać w sumie po 30k za jedną rundę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@steel @brass a tak wgl
"Earlier today / we released a revised scoring post with the following details:
Ground Assault missions started at 8 Points per Kill Code, reaching a possible 4104 points by Round 17!
After: Murex Raids now start at 12 Points per Kill Code, reaching a possible 3888 by Murex 5!

However, players are receiving a 2820 and 3672 for Space and Ground respectively. While this is still an
Nie wiem jak ci ludzie mogą jeszcze narzekać, że to jest zbyt grindowate, jak to jest przecież przedszkole.


@Savire510:
Ja mam ten problem, że jestem perfekcjonistą i wszystko bym chciał robić super efektywnie, więc frustruje mnie robienie solo bo jest 4 razy wolniej - straszna bzdura moim zdaniem.
Ps: jak to teraz jest z tym zmienianiem flotylli? Resetują się punkty czy nie? Zakładamy, że wyfarmiłem 3 razy max ground i chciałbym
@brass: jak zrobiłem jedną flotyllę na 100 to wyszedłem z niej, odpaliłem kolejną, było coś 96/100, nabiłem jakieś 400 punktów, weszło na 100/100, znowu wyszedłem do kolejnej na 8coś/100 znowu nabiłem punkty i dostałem 3 wiadomości z 3 prawidłowymi nagrodami, więc działa.
Nie wiem jak ci ludzie mogą jeszcze narzekać, że to jest zbyt grindowate, jak to jest przecież przedszkole.


@Savire510: Bo to jest taktyka nacelowana na zmuszenie DE do dania im czegos za free. Ludzie nagle jakby sie obudzili i jak im sie przedstawilo suche fakty ze musisz X czasu poswiecic dla Y nagrody to nagle ze o hoi, kto w to gra. Chcialbym tylko wspomniec ze ground misje jak i caly