Wpis z mikrobloga

Siema Wykopki!

Jest robota do zrobienia i to dosłownie na parę kliknięć

----> TU GŁOSUJEMY NA PACZKOMAT W DZIEWINIE ( ͡º ͜ʖ͡º) BO CZEMU NIE?!

Ale o co Ci gościu chodzi?
Już wyjaśniam. InPost stawia paczkomaty w mniejszych miejscowościach i wsiach, ale do tego potrzebne jest wskazanie konkretnej lokalizacji. Pod linkiem podanym wyżej jest mapa z punktem, na który można zagłosować. Od razu mówię, nic z tego nie mam, oprócz satysfakcji jeśli uda się zebrać tyle głosów, żeby InPost dowiedział się, że istnieje taka miejscowość i postawił tam swoje ustrojstwo, bo ludzie na to czekają!
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

Mieszkańców jest około 1400 osób, ale cały czas przybywa domów z racji dość przyjemnej okolicy i lokalizacji (środek trasy między Bochnią a Nowym Brzeskiem). Ludzie z pobliskich miejscowości często przyjeżdżają do Dziewina, ponieważ tutaj znajduje się apteka, ośrodek zdrowia, szkoła, poczta (meh), straż pożarna, sklepy; w tym samoobsługowe ( ͡° ͜ʖ ͡°), no i mam nadzieję, że niebawem może i paczkomat.

Dlaczego mielibyśmy pomóc?
Nie mam pojęcia. Raczej pewne jest, że nawet nie kojarzycie tej miejscowości, a ludzie którzy tam mieszkają nie kojarzą Was ...ale może uda się zrobić coś z niczego i zafundować tym ludziom coś, co z pewnością ułatwi im życie z nadawaniem i odbieraniem paczek. Można anonimowo zrobić coś dobrego nie wydając ani złotówki, tylko kiwając tochę palcem.

W końcu nie każdy bohater nosi pelerynę, pomożecie?
Z góry dzięki za oddany głos (ʘʘ)

Coś o gminie możecie zobaczyć poniżej
Filmik o gminie na YT
  • 4