Wpis z mikrobloga

@lenovo99: a to #!$%@?! Coś tak czułem, po tym jak rok-dwa lata temu były zamykane serwery znanych gierek typu Motorstorm, Little Big Planet.
Pinionżków za mało? Ile to taką korporację może kosztować do #!$%@? nędzy. Serwy nieoficjalne chodzą na kompach zlokalizowanych w piwnicy szyjobrodych, a oni wielkie światowe firmy nie mogą ich utrzymać? Skąpe dziady.
  • Odpowiedz
@lenovo99: i to jest wyższość pc, nie ma generacji, nie ma monopolu jednej firmy kontrolującej co się znajdzie na platformie, steam działa od 2004 czyli jeszcze sprzed premiery PS3, a gry z lat 90 nadal można odpalać
  • Odpowiedz
@bodzi_dzwunik: słyszę to od 2005 a jednak padają konsole

Konsola nie jest do grania a do płacenia firmie ba nawet funkcje sieciowe są dodatkowo płatne xD firma może zrobić wszystko, pc przeżyje każdą firmę, konsola już nie

A Sony to jest w ogóle blokerem dobrych gier i rozwoju
Blokowali wydanie Demon's Souls z 2009 poza Japonię
W 2003 twórcy soulsów wydali Shadow Tower Abyss i Sony zablokowało tłumaczenie na angielski
  • Odpowiedz
@mariusz-skorp: shatsun za wspomnienie Shadow Tower Abyss (King's Fieldy <3) i to prawda co piszesz. Ja jako niegdyś wielki fan Sony coraz bardziej jestem zniechęcony do tej firmy z roku na rok.
PS4 to już dla mnie porażka, co oni zrobili z tą konsolą, jak mało jest gier wartych uwagi, o braku wstecznej kompatybilności z ps3 nawet nie wspomnę, bo to ich żałosne posunięcie.
Niby 4theplayers, ale tak nie do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mariusz-skorp: nie chodzi o to że tak się stanie, ale że też nie można być pewnym steama, bo tak naprawdę nie posiadasz gier tam kupionych. Na szczęście na pc jest możliwość piracenia gier i jak steam powie papa to nie zamierzam tych gier kupować jeszcze raz na innej platformie tylko ściągnę z baya. Konsole mają ten plus, że możesz kupić grę na fizycznym nośniku i ona będzie działać nawet offline.
  • Odpowiedz
@bodzi_dzwunik: akurat Steama można być pewnym, to z konsolami są problemy, wystarczy głupia decyzja od Sony i cyk usługi wyłączone,
Żadnej gry nie posiadasz na własność, nawet tej na fizycznym nośniku, kupując grę kupujesz licencję na jej użytkowanie. Ja na pc ostatnio ściągałem far Cry 2 na premierę czyli 2008.... ale gry z ps 1, 2, 3 czy PSP piorące na potęgę i żadnej nigdy nie kupiłem i nie kupię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lenovo99: Ej no ale póki co tylko wiadomości, czytając post i komentarze to ja myślałem, że już całkiem odcinanie i gierek kupionych nie będzie można pobrać xD
  • Odpowiedz