Wpis z mikrobloga

@letesnox: walutowy, musisz im wysłać euro. bo inaczej przeliczą ci po swoim #!$%@? kursie w PLN. nastepnie na cinkciarz wymieniasz na PLN i potem juz PLN na konto swoje w pln. dodales w cinkciarzu oba konta?
  • Odpowiedz
@letesnox:
Krok 1
cinkciarz -> zaslij portfel -> zasilenie z rachunku bankowego -> wybierz walute (EUR) -> Rachunek z ktorego zrealizujesz przelew (wybierasz dodane konto w EUR) -> wygeneruj dane do przelewu.

Krok 2
Wychodzisz na PKO, wybierasz wykonaj przelew, wybierasz konto walutowe. Podajesz dane z Cinkciarza. Ważne, aby PKO pokazywał Ci ze wysylasz EURO, bez podanego przelicznika.

Nie powinno Cie pytać nigdzie czy to przelew walutowy czy krajowy, jak wykonujesz
  • Odpowiedz
@mcsQ: Nie, no skąd. Alior ma swój kantor i wydawało mi się, że PKO też. Tu są kursy Alior i cinkciarz, są na podobnym poziomie(nawet z lekką przewagą aliora) . Kiedyś też wymieniałem w kantorach internetowych ale przy większych kwotach kantor banku to pewniejsza sprawa.
  • Odpowiedz
  • 0
@mcsQ cinkciarz podaje mi dane z ibanem swifte itd, stąd moje pytanie. Krajowy robię po prostu na numer konta bez tych dopisków, żeby wprowadzić dopisek muszę dopiero wtedy wybrać przelew walutowy.... Więc sam już nie wiem
  • Odpowiedz
@letesnox: Teraz sprawdziłem, że PKO też ma kantor internetowy, trzeba go aktywować. Niestety nie ma podanych kursów na stronie, a ja nie mam konta w PKO, ale sprawdź może warto wymienić w PKO
  • Odpowiedz