Wpis z mikrobloga

Tylko 199.99$ [838zł] za odkurzacz pionowy Xiaomi Jimmy JV83 z Europy
Najlepszy odkurzacz jaki miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W koncu fantastyczna cena z Europy❗Polecam bardzo

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Xiaomi Jimmy JV83 z Europy
⏩199.99$ (magazyn CZ Direct)
▶️Kod: BGPLJMY
Dostawa z Czech kurier za darmo
Pierwszy raz taka cena z Europy

W końcu doczekaliśmy się tak świetnej ceny z Europy. Do tej pory był za 200$ tylko z Chin. Teraz szybka dostawa z czeskiego magazynu.

Im dłużej go mam tam bardziej utwierdzam się w tym, że jest świetny. A mam go ok 10mcy. Zarówno jeśli chodzi o sprzątanie, moc, czas pracy baterii czy użyteczność akcesoriów. Nie jest tani, ale to produkt z najwyższej półki.

U mnie w domu główną robotę wykonuje odkurzacz automatyczny [Viomi v2Peo i Roborock s6] ale Jimmy JV83 to niewątpliwie świetne jego uzupełnienie i nigdy mnie nie zawiódł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jimmy JV83 ma moc ssania 20 000 Pa [aktualnie maksymalna z jaką się spotkałem], pracuje do 60 minut [na najniższym z trzech poziomów ssania], ma spory pojemnik na pył pojemności 0,5 l. odkurza, a także usuwa roztocza, bakterie, ma filtr HEPA. To multiurządzenie z wieloma końcówkami do różnego przeznaczenia. Wizualnie też bardzo ładny, przynajmniej mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pełna specyfikacja na stronie sklepu.

W zestawie sa:
⏩odkurzacz
⏩obrotowa końcówka szeroka z wałkiem
⏩obrotowa końcówka do roztoczy bakterii
⏩wąska końcówka z włosiem
⏩płaska końcówka z włosiem;
⏩dluga koncowka z wlosiem
⏩rura twarda
⏩rura giętka
⏩zginany łącznik
⏩bateria
⏩ładowarka
⏩zaczep na ścianę i śrubki
⏩instrukcja

Odkurzacz pracuje w 3 trybach mocy, jednak pierwszy jest wystarczający w zdecydowanej większości przypadków. Najczęściej używam główną obrotową szczotkę. Jest szeroka, obrotowa, ma wałek w barwach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nadaje się do dywanów i płaskich podłóg z panelami czy kaflami.

Pozostałych końcówek używam okazjonalnie. Np. gdy potrzeba dotrzec do ciężko dostępnych miejsc, też np w aucie. Ale są przydatne. Pomocne są też gietka rura i zginany łącznik. Nie używa się ich codziennie, ale dobrze że są.

Odkurzanie jest przyjemne, odkurzacz nie jest ciężki, jest ergonomiczny. Naładowana w pełni bateria pozwala na spokojne odkurzenie całego mieszkania. Najczęściej na pierwszym biegu. Okazjonalnie przełączam na wyższy poziom.

Jimmy JV83 jest oczywiście modelem 2 w 1,odkurzacz może być również używany jako odkurzacz ręczny. Świetnie sprawdza się do odkurzania materacy łóżka [jest końcówka do roztoczy] lub w aucie.

To, do czego można się przyczepić, to brak podswietlenia LED głównej szczotki i dość duża głośność na wysokim biegu [ale moc jest wtedy wielka i większość czasu używam go na pierwszym biegu]. Niektórzy chcieliby może też ladowanie w bazie, ale mu akurat podoba sie wyjmowana bateria.

W porównaniu do innych odkurzaczy z najwyższej półki wg mnie Jimmy JV83 jest najepszy. Jimmyego JV51 zjada na śniadanie. W porównaniu do Roidmi F8 - Jimmy JV83 ma większą moc ssania [20kPa / 18,5kPa], większą baterię i dłuższy czas pracy [Roidmi szybciej się ładuje], większy pojemnik na kurz, ma 3 tryby pracy, co jest przydatne [Roidmi ma dwa tryby]. Roidmi ma aplikacje, ale mi do odkurzacza nie jest potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczka przychodzi dobrze zapakowana i zabezpieczona.

#xiaomi #jimmy #banggood #jimmyjv83 #jv83 #odkurzacz #itemyzchin

sebekss - Tylko 199.99$ [838zł] za odkurzacz pionowy Xiaomi Jimmy JV83 z Europy❗
Naj...

źródło: comment_1585762367zHdiQqZpoJc9LV0udNz2nK.jpg

Pobierz
  • 8
@sebekss Napisałeś, że główną robotę robią u Ciebie automatyczne odkurzacze, ale z reszty opisu wynika, że Jimmiego też często używasz. Wybierasz je na zmianę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy po odkurzaniu automatycznym musisz 'poprawić' Jimmym? Jeśli tak, to co nim poprawiasz? Uważasz, że sam automatyczny by wystarczył? Gdybyś miał wybrać jeden, to który? Już od jakiegoś czasu przeglądam i nie wiem na który się zdecydować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sebekss: szkoda że Dolar drogi. Ale sam go chcę kupić do domu.
@xyz333: mam roborock s5 i generalnie to jest jeden z moich lepszych zakupów. Co nie zmienia faktu że zwykłego odkurzacza też raz w tygodniu użyję. Ale odkurzacz automatyczny jeździ 3x w tygodniu i teraz nie ma u mnie kłaków kotów, kurzu itd. Przychodzę do domu i nie ma piachu z butów ( ͡° ͜ʖ ͡°
@xyz333 generalnie codziennie chodzą roboty. Ale czasem trzeba przejechać też tym, raz na jakiś czas. Wiesz, karty, zakamarki, wiadomo sufity. Też dywany, materace łóżka, specjalna szczotka. No i czasem są takie nagle sytuacje, że musisz coś na szybko. Wtedy Jimmy. Jest bardzo mobilny, bierzesz w łapę i jazda. Żadnych kabli. Mega wygodny.
Natomiast jak masz zdecydować, czy jako pierwszy kupić robot czy pionowy to sam wybrałbym robota. A później dokupił pionowy (