Wpis z mikrobloga

Jako, że mamy #koronawirus , staram się możliwie mocno urozmaicić moim dzieciom czas. Wpadłem na pomysł, że będę drukował im kartki z rysunkami, zadaniami, zagadkami.
Czy polecacie jakąś niezbyt drogą w użytkowaniu (możliwość używania zamienników) drukarkę, która działa na Wi-Fi? Kiedyś miałęm Epsona chyba z serii X i byłem bardzo zadowolony.
#drukarki #komputery
  • 8
  • Odpowiedz
rkę, która działa na Wi-Fi? Kiedyś miałęm Epsona chyba z serii X i byłem bardzo zadowolony.


@TakiTaki: Brother dcp j105, zamienniki tuszu za grosze, u mnie, u brata i rodziców w sumie 4 sztuki od 5 lat na najtańszych zamiennikach z allegro śmigają i nic im nie dolega. Koszt kompletu zamienników ~30zł.
  • Odpowiedz
@TakiTaki: Może jakąś tanią używkę monochromatyczną laserową? Np. HP p3005n za 200zł można dorwać w dobrym stanie. Tylko trzeba je kablem do routera podłączyć, żeby po wifi śmigało.
  • Odpowiedz
@TakiTaki: Mam monochromatycznego Canona to odpowiednik HP p3005n:

Canon i-SENSYS LBP 6750dn - powyżej 200 000 wydruków(jak szukasz z niższym przebiegiem to na pewno mam tyle ze ceny będą wyższe)

- mono laser A4
- szybkość mono
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o sprzęt to obecnie jest ciężko, niestety nie mam w swojej ofercie drukarki spełniającej te oczekiwania. Drukarki rozchodzą się jak świeże bułeczki, szaleństwo! :)
Za to po tusze, tonery i zamienniki zapraszam do mnie! :)
  • Odpowiedz