Wpis z mikrobloga

Mam do wyboru wypłatę ze #skrill za pomocą przelewu co wiąże się z wysoką prowizją i za pomocą karty Visa. Nie mam karty Visa, ale czy za tę opcję też pobierają prowizję? Czy po jakimś czasie nieaktywności pieniądze na Skrillu przepadają? #bukmacherka #pytaniedoeksperta
  • 7
@Oake: Za wypłatę na visę jest 7,5% prowizji. Po 12 miesiącach bez aktywności na koncie (czyt. brak logowania) pobierają opłatę w wysokości 5 euro, a potem co miesiąc będą pobierać te 5 euro
@Oake: Bo wszyscy co go używają mają też kartę skrill i mogą nią płacić lub wypłacać kasę z bankomatu, jedyna rozsądna opcja, ale zapewne Ciebie też nie zainteresuje bo opłata za kartę to 10 euro rocznie.
@Oake: Niestety skrill z prowizjami jest tak kijowy jak nieszczęście i nie ma podjazdu do takiego Paypala. Ale Paypal nie obsługuje kasyn, buków. Ze skrilla możesz sobie przelać kase na polskiego buka, poczekać aż będzie happy hour (czyli nie będą pobierać 12% podatku), stawiasz jakiś zakład najpewniejszy po kursie 1,01 i potem jak wejdzie to wypłacasz sobie na konto bez prowizji. Ale to ma jedną wadę - nawet taki pewniak 1.01
@Oake: dużo masz tego hajsu do wypłacenia? może dogadaj się z kimś kto chce kupić coś w tej kwocie, Ty mu zapłacisz kartą, a on Ci da hajs lub zrobi przelew na normalne konto. Chociaż dawno nie korzystałem ze skrilla, więc nie wiem jak to tam teraz działa.