Wpis z mikrobloga

Miałem się nie interesować polityką, bo szkoda nerwów, ale jak tak czytam o tych nowych rozporządzeniach to aż coś mnie bierze. Rząd nie podejmuje zdecydowanych kroków odnośnie koronawirusa, tylko się bawi w jakieś półśrodki, żeby tylko nie stracić wizerunkowo, bo przecież wybory musza się odbyć bo poland stronk. No ale w sumie co się dziwić że stosują półśrodki, nakazu noszenia masek nie wprowadzą, bo tak #!$%@? służbę zdrowia ze nawet dla szpitali masek nie ma, więc lepiej twierdzić że maski zdrowym osobą tylko mogą zaszkodzić. Limitu na minimalną wartość zakupów jak i limit wyjść do sklepu też nie wprowadzą, bo hajs i morale społeczeństwa muszą się zgadzać. Prawdziwych kwarantann też nie, lepiej żeby kilkaset osób dziennie sobie ją olewało i chodziło na miasto zarażać innych. Zamiast ścisnąć dupę powiedzieć ze #!$%@? i rzeczywiście zacząć robić coś przeciw wirusowi, to będą się bawić w takie półśrodki do ostatniego żywego ( ͠° °)
#randomanimeshit #anime #azurlane #baltimore
Pobierz Hajak - Miałem się nie interesować polityką, bo szkoda nerwów, ale jak tak czytam o t...
źródło: comment_1585652993dInB6P8Js36KPL8OOHkZT2.jpg
  • 1
@Hajak: Najbardziej mnie #!$%@? wielki obowiązek noszenia rękawiczek jakby to coś dawało. Tak samo możesz włożyć palce do gęby czy nosa i #!$%@? to da. Powinni dać nakaz wychodzenia w maseczkach/szalikach/obwiniętym ręcznikiem kuchennym.
Jak byłem w biedrze w piątek po zapasy opatulony ciasno arafatką to tylko jedna parka miała maseczkę na twarzy. Reszta wesoło sobie kichała i kaszlała <3