Wpis z mikrobloga

Czyli w dużym skrócie: cichaczem wprowadzamy rozwiązania wyciągnięte z ustawy o stanie wyjątkowym bez wprowadzania stanu wyjątkowego, bo wybory są najważniejsze.

Jedynyn ratunkiem dla tego kraju jest jego upadek.
#koronawirus
  • 47
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@gumpa_bobi: Najbardziej mnie zastanawia kto ma to wszystko kontrolować? Policja, która jeździ po ludziach w kwarantannie i robi im zakupy? Policja ma sprawdzać ile ludzi jest w sklepie? Jak długo będą udawać że pomoc wojska nie jest im potrzebna? Co za #!$%@? rząd, #!$%@? Serio nic gorszego nie mogło spotkać tego kraju, wirus przy tych #!$%@? to jest nic.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi Wyborów nie będzie a cała ta akcja pt. "wybory niezagrożone" to gierka Kaczyńskiego żeby #!$%@?ć i skłócić opozycję. Ten typ tak ma. On nie potrafi tylko rządzić siejąc ferment, niezgodę i wszystkich skłócając.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Jest jeszcze jedna kwestia. W przypadku stanu wyjątkowego, ludzie mogą się ubiegać o odszkodowanie ze Skarbu Państwa za utraconą możliwość zarobków.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Uważaj, bo zaraz zostaniesz wyzywany od pełowców. Pisowscy fanatycy (bo jak ich nazwać?) obecnie atakują wszystkich, którzy sprzeciwiają się decyzjom partii. Możesz być nawet samorządowym prezydentem, który nigdy nie popierał publicznie jakiejkolwiek partii ani tym bardziej nie należał, a zostaniesz przypisywany pod przynależność do PO. A co mają mówić zwykłe szaraki? Sam byłem zwyzywany od pełowców (nawet tutaj na wykopie), a do tej partii to nie mam nawet szacunku. (
  • Odpowiedz