Wpis z mikrobloga

Generalnie najlepszym czasem spędzonym przed komputerem uwazam nocki w cs 1.6 na zombie modach jak mialem 11 - 14 lat z fajną ekipką i niesamowitą atmosferą, zawsze sie gralo z niepewnoscia bo mama albo tata mogli wbić w nocy
Teraz granie w różne gry z ekipą nie sprawia z takiej frajdy jak wczesniej, bo masz inne zmartwienia na glowie, a wtedy jedynym zmartwieniem był właśnie wjazd rodziców do pokoju ()
mleko23 - Generalnie najlepszym czasem spędzonym przed komputerem uwazam nocki w cs 1...

źródło: comment_1585614432TCXFE457q8v3kEtOf936l7.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@mleko23: czemu nikt nie pisze, że wciąż jeszcze w to gra? Wszyscy się przerzuciliscie na GO? Ja dalej gram w 1.6 praktycznie codziennie, serwery co najmniej w połowie pełne ()
  • Odpowiedz
Normalnie miałem to samo co OP. Tyle godzin i lat spędzonych na zombie modach. Tak się wciągnąłem, że się Pawn nauczyłem i pluginy pisałem i modyfikowałem na potrzeby naszego serwera.

@Bryndzel: Ja dalej gram. Jeśli ktoś lubi klasyczne Biohazard, bez tych ammopacków, a coś wymagającego więcej skilla i współpracy to tu macie serwerek: 193.33.177.54:27121 ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@czekoladowy_kundel dlaczego smutny widok? Może robiąc to i nie podporządkowując sie jakimś fikcyjnym wymyślonym na siłe normom społecznym czyt.(człowiek 20+ nie może grać w gry) jest szczęśliwszy od ciebie? Jeśli mu odpowiada taki styl życia i nie robi tym nikomu nic złego to dlaczego uważasz to z góry za złe?
  • Odpowiedz