Wpis z mikrobloga

Generalnie najlepszym czasem spędzonym przed komputerem uwazam nocki w cs 1.6 na zombie modach jak mialem 11 - 14 lat z fajną ekipką i niesamowitą atmosferą, zawsze sie gralo z niepewnoscia bo mama albo tata mogli wbić w nocy
Teraz granie w różne gry z ekipą nie sprawia z takiej frajdy jak wczesniej, bo masz inne zmartwienia na glowie, a wtedy jedynym zmartwieniem był właśnie wjazd rodziców do pokoju ()
mleko23 - Generalnie najlepszym czasem spędzonym przed komputerem uwazam nocki w cs 1...

źródło: comment_1585614432TCXFE457q8v3kEtOf936l7.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@czekoladowy_kundel nie siedzi przed tym komputerem sam,zapewne nie jest skory do relacji IRL i ma pewnie masę kolegów z którymi spędza czas na gierkach i się dobrze bawi,jeśli chciałby to zmienić to by to zrobił. Mu to nie przeszkadza,natomiast tobie tak.
  • Odpowiedz
@czekoladowy_kundel stąd mam to info,że napisaleś,że tlumaczy rzeczy 14 latkom czyli ma kolegów,a sam grałem na tych trybach i wiem że w wiekszosci graja tam osoby starsze wiec nie tylko z dzieciakami ma kontakt. Teraz juz wplatasz jakies niepotrzebne fakty z życia tej osoby i swojego,nawet nie wiem czy prawdziwe. No nic,nie trać czasu na czepianie się tego jak żyją inni,bo ci uciekają te według ciebie tak cenne chwile,mi już tez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mleko23: o paaanie, ale nostalgie we mnie uruchomiłeś.. A ktoś pamięta moda war3ft? To też była zajebista sprawa, szybkie bieganie, skakanie, prądy z łapy :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mleko23: przydawało się mikro z szybką opcja mutowania jak mama wchodziła o 2 w nocy i darła się że do spania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz