Wpis z mikrobloga

#dailyzupka
27/30 - challenge

aaaaaaaaa, pomocy mój mózg zamienił się w noodle instant, od godziny nie mogę napisać składnego wstępu, mam dziś naprawdę problemy ze skupieniem. Przebrnijmy przez to szybko. Chciałem tylko powiedzieć, że 31 dnia - czyli w Podsumowaniu całości challenge'u odbędzie się KONKURS, tak więc serdecznie zapraszam na post podsumowujący który wlatuje już w piątek! :) A dziś podobno nieźle ostra zupka którą poleca @wezsepigulke, w której egzystencję nie wierzy już @Kipper, oraz której smaku naprawdę ciekawy jest @Mergan27 - Knorr Nudle "Ostry Boczek"!

Smak: Ostry Boczek
Producent: Knorr
Produkcja: Made in Poland
Gramatura: 63g
Zawartość: Kluski, spora saszetka proszku(baza)
Cena: 1.79zł
Dostępność: np. Biedronka, Kaufland, Topaz
Skład:


Recenzja:
Całość można by zamknąć w dwóch słowach: "Gulaszowa v2", ale wystarczy, że wstęp był 4x krótszy niż planowałem.
Zupka wygląda i smakuje praktycznie identycznie co Gulaszowa od tego samego producenta z dnia 16, z tą różnicą, że jest dużo bardziej ostra. Smak też jest tutaj aż za bardzo intensywny i choć lżej to też czuć go spalenizną. Wspomniana ostrość jest bardzo fajna i przyjemna, czuć ją w każdej łyżce i nie daje po gardle (bo takie LAU THAI atakowało ostrym co kilka łyżek i uderzało tylko w gardło). Dużo tu papryki i koncentratu pomidorowego co czuć i tak też to pachnie, wyczuwalna jest też delikatna mięsna nuta, no i oczywiście ostry mix przyprawowy, którego mamy tu tak jak i w Gulaszowej aż 17%. Makaron fajny, poważny konkurent dla Vifona. Warzywek nie stwierdzono.

Plusy:
+ Fajna, dobrze wyważona ostrość
+ Makaronik się dla mnie podoba
+ Pomidorowo-papryczany smak dobry ale...

Minusy:
- ...aż zanadto intensywny.
- kopia Gulaszowej
- brak warzywek

Podsumowanie:
Była w porządku, choć podobnie jak Gulaszowa jest to zupka którą należy zalać większą ilością wody niż zazwyczaj. Tak jak i w Gulaszowej, smak oryginalny, lecz popsuty przez posmak spalenizny i przesadną intensywność. Ocena końcowa: 7/10

Tag do obserwowania/czarnolistowania: #dailyzupka
Mergan27 - #dailyzupka 
27/30 - challenge

aaaaaaaaa, pomocy mój mózg zamienił się...

źródło: comment_1585599983ufZvHWxNcrHZb6ODtjV2tb.jpg

Pobierz
  • 35