Wpis z mikrobloga

@BillyGugu: ano chciałem nitkę i prawdę mówiąc wielu nie zawiodło... choć uważam że mogło być lepiej ;) nie ma przymusu jednak.
Nie chcesz, nie wstawiaj fotki swojego zegara pod kolejna kontrolą.
No i niemal każda kontrola ma głównie na celu podzielenia się radością ze swojego zegarka. Ja mogę spokojnie 3 razy dziennie wstawiać bo tak dużo radości że swoich zegarków mam
( )
@BillyGugu: Mea culpa, obiecuję poprawę.
@AllieCaulfield: jasne! U dołu dopasowujesz interesujący Cię rok i miesiąc, wówczas górna cześć staje się klasycznym miesięcznym kalendarzem- w górnym wierszu masz dni tygodnia, poniżej dni „liczbowo”. Nie wiem na ile ten opis jest jasny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AllieCaulfield: Tu nie ma niepoprawnych ustawień. Wszystko zależy od tego, jaką datę chcesz odczytać. Te egzemplarz zawiera kompletny kalendarz od 1 stycznia 1971 do 31 grudnia 2015. Dolną koronką obracasz całą tarczę kalendarza- góra i dół są ze sobą zespolone.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kefir91: ponad 30 lat temu miałem taki zegarek, bardzo mi się śpieszył (albo późnił, już nie pamiętam), chyba ze 40 sekund na dobę. Bardzo dobry szczeciński zegarmistrz ze 3 razy do niego podchodził i zeszło do jakichś 20 sekund. Strasznie mnie to irytowało i pozbyłem się go.