Wpis z mikrobloga

Koledzy proszę o pomoc. Wybijcie mi z głowy kolejny zegarek xD winnym mojej rozterki uznaję @AllieCaulfield i jego konsekwentne bombardowanie nas zegarkami Citizena.

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-nk0000-10a-mechanical-automatic-elegant-japan-gents-watch

Cóż żeś Panie narobił? Przeca jakość do ceny w tym modelu wywala skalę. No nie wiem, napisz może, ze na dress watcha jest za duży, bo to jedyna wątpliwość jaką mam. Kupię, a potem będzie leżał w szufladzie, bo dress watcha to ja potrzebuję ze dwa, może trzy razy w roku. Ech

#zegarki #teamcitizen
C.....g - Koledzy proszę o pomoc. Wybijcie mi z głowy kolejny zegarek xD winnym mojej...

źródło: comment_1585588672QWlohzGM1E1Gzp7uQh25KA.jpg

Pobierz
  • 18
@Shegis: hold your horses :) all of you :) @thewickerman88: @CptSpaulding:
Tam nie ma Miyoty. Tam jest ten nowy Caliber 8310. To ma rezerwę mocy 60 godzin. Odpowiedz na Seiko 4R serię.

@CptSpaulding: piękny zegarek. Kiedyś wstawiłem fotkę zielonego z tej serii. Cała seria to 4 lub 5 nowych zegarków inspirowanych Parawater (pierwszych zegarków wodoszczelnych w Japonii, wyprodukowanych właśnie przez Citizen) był to rok 1959.

Zegarek na pewno
@CptSpaulding: l2l 49mm
I jeśli się nie mylę to to jest chyba limitowany do 1959sztuk (tak jak ten niebieski Alpinist od Seiko).

Masz jakiś zegarek 41mm?? Bambino jakieś?? Jak bambino pasuje to i ten będzie pasował :) bierz zielony( ͡~ ͜ʖ ͡°) haha żart (ale przemysł ten zielony)