Wpis z mikrobloga

#simsy0p0p0 -> do obserwacji lub czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#thesims #simsy #gry

Dalsze losy Belli Ćwir
Bella to chyba najbardziej znana postać z serii gier The Sims. W drugiej części gry zostajemy postawieni przed faktem, że Bella zniknęła w tajemniczych okolicznościach, pozostawiając męża i dwójkę dzieci. Najprawdopodobniej w jej zaginięciu maczał palce Don Lotario. Bella została uprowadzona przez kosmitów, którzy chcieli przeprowadzać na niej tajemnicze eksperymenty.
Jak poprowadziłam dalej tę historię?
Cóż, Mortimer bardzo kochał swoją młodą, piękną żonę i nie chciał tak po prostu pogodzić się z jej utratą. Po latach badań i poszukiwań udało mu się ściągnąć Bellę z powrotem na Ziemię. [Bellę można bezpiecznie i trwale przywrócić do gry przy użyciu kodów, zrobiłam to z pomocą jakiegoś tutoriala z YT]. Bella była lekko oszołomiona i utraciła część wspomnień, ale Mortimer rozkochał ją w sobie na nowo. Dodatkowo wskrzesili brata Belli, Michała Kawalera. We trójkę wynajęli dom w Miłowie i tam spędzili spokojną starość, rozwijając swoje pasje i żyjąc w zgodzie i przyjaźni; rodzinny dom Ćwirów pozostawiając Kasandrze i jej mężowi Dariuszowi Marzycielowi. Drugie dziecko Ćwirów, Aleksander, poślubił Florencję Delarosę z Lazurowej Promenady, która była od niego sporo starsza, ale wiadomo, kompleks zaginionej mamusi i takie tam. Razem prowadzili kwiaciarnię, potem zostali wilkołakami, ale to już inna historia.

Losy klona Belli Ćwir w Miłowie
Zanim kosmici zwrócili oryginalną Bellę do Miłowa, zdążyli ją sklonować, a klona porzucić błąkającego się po Dziwnowie. Sklonowana Bella, już jako emerytka, wdała się w romans z Mateuszem Dziwakiem (syn Paskala Dziwaka z ciąży kosmicznej). Później wspólnie adoptowali córeczkę, którą nazwali Kasandra.

Poprzednie wpisy:
WPIS 1
WPIS 2: Moje cmentarze
0p0p0 - #simsy0p0p0 -> do obserwacji lub czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#thesims #simsy #gr...

źródło: comment_1585559305Fib6siWlRE9g1aZT6BMbM0.jpg

Pobierz
  • 6
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@red_fox: prawda, czytałam o czystych otoczeniach i jakbym chciała zacząć od zera, pewnie bym je przetestowała (albo jeszcze lepiej, stworzyła sobie jedno wielkie megaotoczenie z połączenia razem wszystkich ^^), problem w tym, że przez lata poszłam duuużo do przodu z fabułą i raczej już nigdy nie będzie mi się chciało powtarzać losów tych wszystkich simów od początku :P zachowuję zasady "higieny", jak pilnowanie nagrobków, niebawienie się boolpropem, czyszczenie HoodCheckerem itd., i