Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: tańcula sporo ćwiczył, Alan typowo dla niego go zlekceważył potem się tłumaczył, że sie niby nie rozgrzał xd Myślę, że on by sobie nie pozwolił znając jego ego na to żeby ustawić walkę tak aby przegrał. W drugą stronę spoko ale nie w przegraną
@cysterna: możesz mieć rację, ale z drugiej strony gdzie duży hajs tam i zasady idą do kosza. Nie wiem, ja nie obstawiałem nie oglądałem,sledziłem tag i było to o wiele zabawniejsze jak ta cała gala. Pozdrawiam.
@#!$%@?: myślę, że jego agent nawet by na to nie pozwolił, w tym momencie sporo ścieżek rozwoju w walkach mu się pozamykało, kto by chciał walczyć z typem który przegrał z amatorem - żadna wygrana. Choć z drugiej strony skoro przegrał to drzwi do famemma mu sie nie zamykaja bo jednak nie jest taki dobry na jakiego się kreował. Gdyby zrobił tańculi z dupy jesień średniowiecza to wtedy jedynie mogliby mu dać
. Jakby to było takie proste i takie taśmy by siadały, gdzie są najniższe kursy, to buki by z torbami poszły


@Makavlani: Buki zarabiają czy wygra faworyt czy nie. W każdy kurs ustalony przez buka masz wliczoną marżę tak jak w każdą cenę w sklepie jest wliczona marża. Bukmacherzy zarabiają tak czy siak bez względu na wynik bo tak się kalkuluje kursy. Nawet jakby wszyscy underdodzy wygrali a każdy faworyt przegrał
nie dość że burak z protekcjonalnym tonem pisania,


@Makavlani: #!$%@? bzdury to cię wyjaśniam.

to jeszcze #!$%@? głupoty xddd wszystkim kupony wchodzą i buki są na swoim, a w tej bajce były smoki?


@Makavlani: Widać, że gówno wiesz o tym jak w tym biznesie się ustala kursy. @Oskarek87 weź mu wytłumacz bo typ na serio myśli, że w tak poważnym biznesie ktoś nie ma wliczonego ryzyka.

Albo po prostu rusz