Wpis z mikrobloga

Wstyd ludzie, naprawdę wstyd. Można bić do łba, żeby siedzieć w domu, nie wychodzić, a do Was i tak nie dociera. Wystarczyło kilka stopni więcej, a ludzie już poczuli się jak na wakacjach. Rowerki, bieganie, spacerki, #!$%@? lodów na dworze... Już nastąpiło powszechne rozluźnienie, ludzie masowo zdychają na wirusa, a nawet tutaj na wykopie dzisiaj czytam #!$%@? znalezisko o pingwinach, które znalazły hehe nowy domek... A żebyście dostali tylko dwudniowej sraczki i grypy, tego wam życzę z całego serca.
#koronawirus
  • 10
@miooodzio: Nic mi nie zrobiły, ale to tylko pokazuje o czym ludzie myślą w obecnej sytuacji. Nie o tym, żeby się zabezpieczyć jakoś, nie o tym, żeby spędzić ten czas w domu w trosce o swoich starszych domowników tylko pieprzone głupoty jak pingwiny im w głowie.
@Mathas: gdzie masz gościu te masowe zdychanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) weź przestań, kolejny panikarz. Siedź w domu jak chcesz, ja dziś rowerek zaliczyłem i fajnie pusto na ulicach, nie ma kogo zarazać( ͡° ͜ʖ ͡°) za dwa miesiace nikt o tym nie będzie pamiętał, każdy przejdzie do porządku dziennego
@Mathas: Siedzisz 24h w domu? Normalne jest że ludzie chcą odpocząć na świeżym powietrzu. Myślisz że jak posiedzimy 2 tygodnie w domu to to minie samo z siebie? Ludzie chcą żyć dalej w miarę normalnie, a nie kisnąć w domu. To nie minie w 2 tygodnie czy miesiąc. To potrwa kilka miesięcy zanim będzie jakaś szczepionka. Mam do tego czasu siedzieć cały czas w domu?