Wpis z mikrobloga

Witam !

Mam takie pytanko do biegłych w zakupach na Aliexpress. Zakupiłem towar u Chińczyka z opcją płatnej dostawy przez AliExpress Standard Shipping -> Paczkomaty InPost. Zawsze kiedy wybierałem przy innych zakupach taki sposób dostawy - na paczkomaty Majfrend generował tracking 24 cyfrowy kod paczkomatu i mogłem śledzić całą drogę. Tym razem dostałem jakiś tracking (13-to cyfry) „LB11coś tam..SG”. Moje pytanko jest takie: Czy ta paczka dojdzie do paczkomatu? Cz może dopiero w Polsce tym razem nadadzą nowy numer?
#tracking
  • 9
  • Odpowiedz
@AliPaczka: Dzięki za szybką odpowiedź. A powiedz mi czy ona z tym numerem może trafić pod adres podanego paczkomatu, pod którym oprócz paczkomatu jest jeszcze sklep spożywczy. Dlatego boję się, że ona dotrze, tam ktoś odbierze i po paczce.
  • Odpowiedz
@grzechu199:
Ciąg dalszy:
Po 30 dniach mogę dalej odpowiedzieć jak sprawa się skończyła. Jeśli chodzi o Majfrenda, zaraz po tym jak wygenerował tracking Poczty Polskiej (zamiast InPost) pisałem do niego, ale niestety nie było odzewu z jego strony. Mogłem jedynie śledzić drogę przesyłki i mieć nadzieję, że w Polsce dostanie numer InPost. Nic z tego paczka po przybyciu do sortowni WER Warszawa wyruszyła w dalszą drogę Pocztą Polską, a dokładnie
  • Odpowiedz