Wpis z mikrobloga

#ps4 #konsole

Mirasy ile mogę dostać za taki zestaw:

- konsola PS4 Slim 1 TB
- dwa pady + ładowarka do padów
Gry pudełkowe:
- FIFA 18
- FIFA 19
- FIFA 20
- NBA 2k20
- Lego Park Jurajski
- Uncharted 3 - chyba xD
Konto z grami: UFC3, Wiedźmin GOTY, Overcooked 1 i 2, Lego Batman Poza Gotham i różne tam inne pierdoły ściągnięte z Plusa.
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziki17: to tak jakbyś kupił samochód z klimą nieczyszczoną przez 2 lata, która już straciła swoje właściwości (zużycie płynu, nieszczelność, zagrzybienie) a właściciel auta powie ci, że on tym autem mało jeździł i prawie nie używał klimy. Pasta i termopady tracą swoję właściwości (przewodnictwo cieplne) i po upływie lat nie odprowadzają już tak ciepła jak nowe, a kurz i tak wejdzie do radiatora i wentylatora przy małej eksploatacji.
@przemu321: z tą klimą to nie wiem, mam paska z 97 roku od 3 albo 4 lat, klimę sprawdzili podczas serwisu początkowego, od tamtego czasu jej nie serwisowałem, nie czyściłem, nie sprawdzałem. Pewnie nikt jej nigdy nie ruszał. Działa, chłodzi, nie wydaje żadnych zapachów, używam latem i zimą ¯\_(ツ)_/¯

@dziki17 co do konsoli to według mnie fify są bezwartościowe bo i tak się gra w najnowszą, więc 18 i 19 możesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krabczy: passat w latach '90 to zupełnie inny wóz, do dziś pamiętam jazdę paskiem kombi b3 z welurowym wnętrzem albo z pokrowcami w stylu misia - to była produkcja samochodów na lata i jedynym zmartwieniem była wymiana komponentów użytkowych. Jak będę kupować auto dla rodziny w segmencie najprawdopodobniej D to już mnie boli głowa na co zwracać uwagę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)