Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: czy ja się gdzieś dziwię w swoim komentarzu? Czy jestem zaskoczony, że gra tak źle wygląda? Rozumiem, że zrozumiałeś mój komentarz składający się z jednego zdania i kilku hasztagów, że wołam o pomoc, by ktoś pomógł mi rozwiązać ten przeogromny problem, bym mógł odpalić grę na ultra. No, nie - nie było takiego zamiaru. Btw. na mikro jest tyle dupereli do skomentowania, moralizowania czy tam zwyczajnego przypieprzenia komuś tekstem, by
Btw. na mikro jest tyle dupereli do skomentowania, moralizowania czy tam zwyczajnego przypieprzenia komuś tekstem, by poczuć się lepiej a tobie akurat chciało się wybrać koment kogoś kto sobie wrzucił zdjęcie z gry odpalonej na słabym sprzęcie


@rattamahat: Co ci do tego co komentuje? Pozwolisz, że sam będę sobie wybierał rzeczy które komentuje.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: przeinaczasz moje komentarze. Nie wiem... może tak już masz a może najzwyczajniej nudzi ci się tak samo jak mi - ja zainstalowałem gierke na klockowatym sprzęcie - ty wybrałeś trollowanie? Serio ciężko mi to zrozumieć. Niestety nie chce znać odpowiedzi, bo jak już wcześniej wspomniałem nie radzisz sobie z pisaniem.

Piszesz głupoty, że się niby dziwię, że gra zainstalowana na tablecie tak wygląda a czegoś takiego nie miało miejsca. Wystarczy
przeinaczasz moje komentarze.


@rattamahat: Nie.

ty wybrałeś trollowanie?


@rattamahat: Nie.

Niestety nie chce znać odpowiedzi


@rattamahat: To po co zadajesz pytanie?

Ja to zrobiłem z pubgiem na tablecie.


@rattamahat: A ja zadałem ci pytanie.

Nikt ci niczego nie zabrania


@rattamahat: To po co piszesz "nie odpisuj już"? Masz problemy z logicznym myśleniem?

Tylko nie pisz już głupotek.


@rattamahat: Czyli mi zabraniasz czegoś.

Załóż czapeczkę ze śmigiełkiem
@rattamahat: Jesteś ostatnią osobą, która może komukolwiek problemy z logicznym myśleniem. Wybaczam. Nie oczekuję od ciebie przyznania się do błędnej analizy niesamowicie przyciągającego uwagę komentarza ze zdjęciem gry. Świat mógłby się wtedy skończyć. Trzymam kciuki za to, że być może kiedyś zrozumiesz to co napisałem o Doomie i kalkulatorze. Wrócisz wtedy do tej arcyciekawej dyskusji, rozdziawisz usta i powiesz „Ahaaaa”. Nie będziesz już problemów z zaśnięciem czy coś tam innego. Trzymaj
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: No nie załamuj mnie. To przerażające co się z Tobą dzieje - serio Damianek. Poprawiłem swój komentarz, bo zgubiłem słowo. Przykro mi, że nawet takie rzeczy trzeba Ci tłumaczyć. Kolejna sprawa - pisałeś, że nie wykonujesz rozkazów ludzi, którzy Ci nie płacą - napisałeś to w sprawie tego mojego rzekomego „rozkazu” byś założył czapeczkę ze śmigiełkiem. To co teraz napiszę potraktuj poważnie. Ile chcesz za to, że założysz taką czapeczkę,
serio Damianek.


@rattamahat: Chyba mnie z kim pomyliłeś.

napisałeś to w sprawie tego mojego rzekomego „rozkazu”


@rattamahat: Nie płacisz mi więc nie wydawaj mi poleceń. Czego nie rozumiesz. Zachowaj swoje polecenia dla sebie gdyż one mnie nie interesują.

potraktuj poważnie.


@rattamahat: Nie będę tego robił. Chyba, że mi zapłącisz.

Ile chcesz za to, że założysz taką czapeczkę, zrobisz sobie zdjęcie i wrzucisz to na mikroblog


@rattamahat: 2 miliony
@rattamahat: haha jaki Ty jesteś przewidywalny Damianek. Ale ok. Podoba mi się to, że sprawdziłeś w słowniku słówko a jeszcze bardziej to, że targujesz się niczym prawdziwy mężczyzna, który wie na czym stoi. Szanuje cie. Serio Damianek. Obawiam się, że Ty jednak troszkę się pogubiłeś w tej rzeczywistości. 2 miliony za zdjęcie w czapeczce, w której będzie Ci do twarzy? 2 mln starych co Ty na to? Po tym co piszesz