Wpis z mikrobloga

A już miałem nadzieję że to koniec marnej podróbki kapitana Picarda.

Dzisiejszy odcinek sponsoruje Battlestar Galactica (coś mi ten Warbird przypomina) oraz Avengers (uśmiałem się jak zobaczyłem ośmiornicę w dziurze uruchamianej promieniem z wieży).

Zacytuję samego siebie z pierwszego komentarza na temat tej wspaniałej produkcji:
"Kapitan zamiast zwrócić się do swoich starych zaufanych przyjaciół będzie teraz budował drużynę pierścienia. Riker nie powinien być teraz w okolicy stopnia Admirała?"
I siup wspaniali scenarzyści wyciągają Rikera praktycznie z dupy. A Riker wyciąga z rękawa całą gwiezdną flotę i ratuje JL. Takiej farsy nawet ja się nie spodziewałem.

Seven żałująca że zabiła tamtą psychopatkę, o co tu chodzi? Nagle wszyscy dogadują się z romulańskim Frodo, o co chodziło ze zdradą tamtej laski z samoopalaczem?

#picard #jltakaparodiapicarda #startrek
  • 6
  • Odpowiedz
Ogólnie ta scena z Seven była mega lewacka "obiecałam sobie, że nigdy nie zabije kogoś tylko dlatego że na to zasługuje", co za totalnie lewackie #!$%@?. A i tak #!$%@?ła tamtą łaskę.

Potem akcja z eutanazją Daty, kolejny debilizm. Jesteśmy w wiosce androidów, produkujemy je bez problemu (nawet w modnym czarnym kolorze), mamy możliwości aby przenieść rozum człowieka do klona, a żałujemy wspaniałemu bohaterskiemu Dacie możliwości dokończenia swojego życia. Dajmy mu jeszcze
  • Odpowiedz
@bsl:
"To be fair, they did warn us that this show wasn't going to be anything like ST: TNG and they were right.

The problem is they're using a ST icon (Jean-Luc Picard) in order to lure people into watching it and as bad as the show is I'm a huge fan of ST: TNG and Capt. Picard so out of a sense of I loyalty I'm watching it but I'm
  • Odpowiedz
@Djelon: jak probowalem z ST Disaster - to ST Picard po 3 odcinkach stwierdzilem, ze raka nie bede karmic. Nawet szkoda transferu z zatoki piratow na taki badziew.
Nawet nie korci mnie dalej oglądać.
  • Odpowiedz