Wpis z mikrobloga

W tym wpisie chciałbym poinformować was o tym co będę wrzucać na tag #retrorecenzje oraz zachęcić do obserwowania tego tagu :)

Z takich najważniejszych rzeczy:

❌Od jutra zamierzam wrzucać przez najbliższy czas co najmniej trzy recenzje tygodniowo (do końca kwarantanny) :)
❌Do każdej recenzji będzie dodany krótki filmik najczęściej trailer z krótkim gameplayem
❌Do filmików zamierzam również dodawać ciekawostki z gier czy śmieszne urywki typu bugi
❌Większość recenzji będzie z gier wydanych na PSX...ale będą również na PC do roku 2006.
❌Prócz recenzji w formie piśmiennej, planuje nagrywać takie w formie głosowej ale do tego dojdzie gdy już zainwestuje w jakiś sensowny komputer :P
❌Recenzje są na bardzo amatorskim poziomie, pierwszy raz robię tego typu rzeczy więc mam nadzieję że z czasem nauczę się pisać lepiej oraz poprawniej :)
❌Chciałbym również z czasem zachęcić was do wspólnego grania w gierki takie jak Quake 3 czy Unreal Tournament.
❌Jeżeli są tutaj fani gier Nesa i Snesa to chętnie zacznę wrzucać materiały związane z grami wydanymi na te konsole.

Ogólnie wiem że to tylko głupie recenzje starych gier ale chciałbym by z czasem były to wpisy które będę przypominać o starych grach i zachęcać do powrotu do nich, chciałbym również wspólnie wymieniać się wspomnieniami z tych gier oraz organizować wspólne granie w te gry :)

Zapraszam do obserwowania tagu #retrorecenzje, obiecuje nie zaśmiecać tagu ale i również wrzucać tutaj wiele ciekawostek i informacji związanych z grami retro! :]

Wykop będzie głównym portalem na którym będę się udzielał ale niebawem ruszę również konto na youtubie oraz blog na googlu więc i zapraszam tutaj:

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCH_bQFX5B4nW4fPUIebGtKg/videos?view_as=subscriber
Blogger: https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=3837402393715936693#allposts

#gry #staregry #retrogaming #psx #nes #snes #ps1 #playstation <- Nie jestem pewny czy powinienem używać tagów przy tym poście, jeżeli to bardzo przeszkadza to proszę napisać, usunę.
Pobierz G.....s - W tym wpisie chciałbym poinformować was o tym co będę wrzucać na tag #retro...
źródło: comment_1585176823r7qhM4axICCZixGppDvcPw.jpg
  • 5
@SzefJaszczurek: Pytasz o recenzje? Tak :)

Gry na nesa i snesa nadrabiam, nie ograłem ich zbyt wiele a te które ograłem to już zdążyłem zapomnieć :/
Ze nesa i snesa w pierwszej kolejności: Teenage mutant ninja turtles i Road Fighter.
PSX Hercules, Syphon Filter 2 i 3 i Dino Crisis
PC Red Faction i Serius Sam

Ogólnie robię listy, zbieram informacje i ciekawostki bo prócz recenzji chcę wrzucać na tag coś