Wpis z mikrobloga

Uważaj z tą kiecą bo pszczołą w Ciebie rzuce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Niewiemja: To Ci się udało łotrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co to znaczy że bez zmian? Nie puszczają?

Absolutnie nic. Jak zaklęte. Dobrze, że nie gniją, to jutro spróbuję z nimi po ciemku.
Może puszczą jeszcze z tych zdrowych części jak obetniesz to co pogniło


@Niewiemja: To już bez szans. Miałam przeczucie do niej, że się nie uda. Wezmę od bratowej ona ma z większą rewersją. Utrzymywanie różowych trzykrotek bez jakiegoś tam procenta zielonych części jest ciężkie. Jeszcze mi nowy odrost przy reo rośnie na różowo bez zielonego. Będzie ciekawie.

W ogóle wtf, wykopki wrzuciły moją piwnice do gorących xD Jakbym wiedział to bym
Aaa, myślałem że nie masz skąd wziąć już ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Niewiemja: Nie chciałam brać od niej bo wiem, że mi pożałuje. Teraz już nie będzie miała wyjścia.

Ważne że grzyb zakryty :D

Co za oszust. Ponoć opanowany i ślad po nim zaginął.
@magnes125: Zamalowany środkiem grzybobójczym ale po tym trzeba poczekać aż dobrze obeschnie, zedrzeć całość i położyć nowy tynk a tego teraz już robić nie będe, ściana musi sobie poczekać do maja aż to wszystko wysadze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niewiemja: Woda nie z jakichś rur? I nie skrapla się pod sufitem? Jak nadal będzie tak wilgotno, to rzeczywiście to wszystko nic nie da.

A co ze szklarnią? Jak dobrze pamiętam te wszystkie wiekowe wpisy, to miałeś jakieś plany. Chociaż czytałam już ich setkę :D
Woda nie z jakichś rur? I nie skrapla się pod sufitem?


@magnes125: Nie mam pojęcia, pojawia sie na podłodze pod wanną ale siedziałem z 20min i patrzyłem czy coś tam kapie i nic nie zobaczyłem, będe musiał jeszcze posprawdzać, najwyżej będe musiał sie tam wczołgać pod spód xD

A co ze szklarnią?


@magnes125: Szklarnią czy tunelem? W tym roku miałem w planach obudować balkon poliwęglanem ale już wiem że to
Nie mam pojęcia, pojawia sie na podłodze pod wanną ale siedziałem z 20min i patrzyłem czy coś tam kapie i nic nie zobaczyłem, będe musiał jeszcze posprawdzać, najwyżej będe musiał sie tam wczołgać pod spód xD


@Niewiemja: Teraz to trudno szukać jak już się tam wprowadziłeś.

Szklarnią czy tunelem? W tym roku miałem w planach obudować balkon poliwęglanem

Ja mam tylko barierki z poliwęglanu docięte na wymiar właśnie na balkonie. I