Wpis z mikrobloga

@terr0r_dr0ne: Jak długo go masz? Raczej się go nie podlewa tylko zrasza na początku, a potem już na amen zamyka. Otwórz go, przewietrz. Usuń co spleśniało i zgniło, posyp jakimś węglem czy cynamonem.
  • Odpowiedz
@terr0r_dr0ne: Podlej to wszystko wodą z wodą utlenioną 2/8 i pózniej nie zakręcaj, niech przeschnie. Węgiel drzewny też powinien być w słoiku na dnie

cynamonem


@magnes125: Ktoś mi tu o niesprawdzonych sposobach pisał ostatnio :D Za każdym razem jak sypałem cynamon to miałem wrażenie że ją karmie nie zabijam :D
  • Odpowiedz
@Niewiemja:

Ktoś mi tu o niesprawdzonych sposobach pisał ostatnio :D Za każdym razem jak sypałem cynamon to miałem wrażenie że go karmie nie zabijam :D

Daję fałszywą nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak naprawdę, to nawet nie wiem jak to wygląda. Co innego można zrobić oprócz tego pomysłu z wodą utlenioną? Nie wiem czy to był gotowy las, czy go @terr0r_dr0ne: adaptował przez jakiś czas, otwierając
  • Odpowiedz
Co innego można zrobić oprócz tego pomysłu z wodą utlenioną?


@magnes125: Przestać sie znęcać nad roślinami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jest węgiel i nadtlenek to raczej nie ma szans na pleśń bo jak. Ale jak nie ma no to trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Mnie tam z węglem pleśniało. Kiedyś mi tak poradzili. Wsadź sobie bluszcz w szkło. Wsadziłam. Nasypałam węgla jak głupia i spleśniał w 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. Trzykrotki bez zmian :D
  • Odpowiedz